HELLA no 5DR 004 242-051: jūsu izvēlētā transportlīdzekļa
Auto rezerves daļas katalogā:
  • Aizdedzes un kvēlsveču sistēma
  • Amortizācija
  • Apgaismojums
  • Apsilde / ventilācija
  • Blīves un blīvgredzeni
  • Bremžu sistēma
  • Caurules un šļūtenes
  • Degvielas sistēma
  • Dzinēja dzesēšanas sistēma
  • Dzinējs
  • Elektroiekārta
  • Eļļas un šķidrumi
  • Filtrs
  • Gaisa kondicionēšanas sistēma
  • Gultņi
  • Izplūdes gāzu sistēma
  • Kardānvārpstas un diferenciāļi
  • Logu tīrītaju sistēma
  • Piedziņas vārpstas šarnīrs / piedziņas vārpstas
  • Piekabes aprīkojums / -komplektējošās daļas
  • Piekare, sviras
  • Remonta komplekti
  • Sajūgs / -uzkares daļas
  • Salona komforta aksesuāri
  • Sensori, releji, vadības bloki
  • Siksnas, ķēdes, rullīši
  • Stūres mehānisms
  • Transmisija
  • Virsbūves detaļas
Top Ģeneratora sprieguma regulators ražotājs
HELLA Ģeneratora sprieguma regulators pirkt lēti pie Rexbo
Ģeneratora sprieguma regulators HELLA 4082300072204 interneta veikals

HELLA Ģeneratora sprieguma regulators
Artikula numurs: 5DR 004 242-051

Ģeneratora sprieguma regulators 4082300072204: reitings
Atsauksmes (0)
  • Ražotāja ierobežojums: Bosch
  • Spriegums [V]: 12
  • Darba spriegums [V]: 14,5
  • Montāža/demontāža jāveic kvalificētam personālam!:
  • Stav: Jauns
34,30 €
iesk. 21% PVN,
neiesk. piegādes maksu
Ir noliktavā
- +
Pievienot grozam
Facebook
  • Cita informācija
  • Ražotāji: HELLA
  • Veids: Ģeneratora sprieguma regulators
  • EAN: 4082300072204
HELLA 4082300072204

HELLA Ģeneratora sprieguma regulators 4082300072204 ir piemērots šādiem transportlīdzekļiem:

OEM numuri
Atsauces numurs(-i) OEM:
Ražotāji OE numurs
ALFA ROMEO 2174825
ALFA ROMEO 9943986
ALFA ROMEO 9944423
ALFA ROMEO 9944659
ALFA ROMEO 9944827
ALFA ROMEO 9946659
ALFA ROMEO 9947103
ALFA ROMEO 9947418
ALFA ROMEO 9950401
ALFA ROMEO 9950561
ALFA ROMEO 9950830
AUDI 021903803B
AUDI 028903025G
AUDI 028903025GX
AUDI 028903025H
AUDI 028903025HV
AUDI 028903025HX
AUDI 028903025P
AUDI 028903025Q
AUDI 028903025QV
AUDI 028903025QX
AUDI 028903025R
AUDI 028903028L
AUDI 028903028LV
AUDI 028903028LX
AUDI 028903803B
AUDI 028903803C
AUDI 030905241A
AUDI 050903017A
AUDI 054903803
AUDI 054903803A
AUDI 078903803
AUDI 38903803D
BMW 12311247892
BMW 12311432964
BMW 12311730604
BMW 12311738351
BMW 12311739365
BMW 12311747920
BMW 12317739365
BMW 1247892
BMW 1432964
BMW 1730604
BMW 1738351
BMW 1739365
BMW 1747920
BMW 7739365
CHEVROLET 93253788
CITROËN 571697
CITROËN 576186
Arī tālāk minētās preces ir piemērotas norādītajam OE numuram:
Ģeneratora sprieguma regulators ražotāji
BREMI 15074
HELLA 5DR 004 242-051
BERU GER012
BOSCH 1 197 311 223
HERTH+BUSS ELPARTS 35000151
FEBI BILSTEIN 17196
SWAG 30 91 7196
VEMO V10-77-0016
TOPRAN 100 134
METZGER 2390007
HITACHI 130552
ERA 215284
JP GROUP 1190200400
JP GROUP 1190200500
JP GROUP 1190200502
JP GROUP 1290200500
MOBILETRON VR-B200H
OSSCA 00493
MAXGEAR 10-0176
AUTOMEGA 150027110
MESSMER 215284
HITACHI 2500552
AS-PL ARE0006
CASCO CRE10105AS
VIKA 99030719901
AS-PL ARE0006(BOSCH)
AIC 51423
AS-PL ARE0006S
MEAT & DORIA 52007
AUGER 106521
KRAFT 9780020
KRAFT 9782010
HELLA 8EL 730 031-001
VALEO 436363
VALEO 439000
VALEO 746053
BOSCH 0 123 310 020
BOSCH 0 986 038 070
HERTH+BUSS ELPARTS 32485034
MAGNETI MARELLI 943356789010
DELCO REMY DRA3267
BTS TURBO L610481
VEMO V10-13-38070
VEMO V10-13-38370
ATL L 38 070
LAUBER 11.0733
MAGNETI MARELLI 943307331010
MAPCO 13710
MAPCO 13727
EUROTEC 12038070
HELLA 8EL 012 427-161
UNIPOINT F032UA0019
NK 4838070
LUCAS ELECTRICAL LRB00144
UNIPOINT F042A01177
STARK SKGN-0320083
JP GROUP 1190100400
JP GROUP 1190100409
ELSTOCK 28-1768
DT Spare Parts 4.66513
MAGNETI MARELLI 944390380700
HC-Cargo 111352
HC-Cargo 131844
HC-Cargo 136050
WAI 13605N
HC-Cargo 138077
DRI 211145702
BV PSH 305.501.070.010
BV PSH 305.501.070.311
BV PSH 305.501.070.505
AD KÜHNER 30733RI
HC-Cargo 333112
HC-Cargo 333119
PowerMax 89212909
ROTOVIS Automotive Electrics 9038070
AS-PL A0202
AUTOELECTRO AEA1244
AS-PL ARC0185
CASCO CAL10117AS
CASCO CRC10100AS
QUINTON HAZELL QRA1718
QUINTON HAZELL QRA1781
DELCO REMY RAA14378
FEBI BILSTEIN 101513
ALANKO 10441357
ALANKO 10441800
ALANKO 11441357
ALANKO 11441800
RIDEX 4G0084
LUCAS LRB00144
AS-PL A0202SR
ERA 210030A
Henkel Parts 3117206
Henkel Parts 3117207
RIDEX REMAN 4G0084R
ERA 210030R
MESSMER 210030A
AS-PL A0202PR
VALEO 200004
MEAT & DORIA 5510017
A.Fyreco F869702
The NewLine RE7939N
STARDAX STX100047
STARDAX STX100047R
STARDAX STX100269
HC-Cargo 140722
HC-Cargo 140910
AS-PL A3618PR
BV PSH 305.501.070.380
TESLA TECHNICS TT11470 PRO
HELLA 8EL 731 688-001
VALEO 436442
VALEO 439001
VALEO 746057
BOSCH 0 123 310 019
BOSCH 0 986 038 390
HERTH+BUSS ELPARTS 32038390
MAGNETI MARELLI 943356530010
DELCO REMY DRA8390
BTS TURBO L610490
VEMO V10-13-38390
ATL L 38 390
LAUBER 11.0827
FEBI BILSTEIN 11701
MAGNETI MARELLI 063533100190
MAGNETI MARELLI 943308271010
MAPCO 13709
MAPCO 13749
EUROTEC 12038390
HELLA 8EL 012 427-121
NK 4838370
NK 4838390
LUCAS ELECTRICAL LRB00145
UNIPOINT F042A01058
JP GROUP 1190100100
JP GROUP 1190100109
JP GROUP 1190500500
ELSTOCK 28-2633
STARK SKGN-0320141
MAGNETI MARELLI 944390383900
HC-Cargo 111353
WAI 13381N-6G
HC-Cargo 134687
HC-Cargo 136702
HC-Cargo 138038
HC-Cargo 138070
ERA 210621
DRI 211150702
HC-Cargo 230242
BV PSH 305.502.070.010
BV PSH 305.502.070.215
BV PSH 305.502.070.311
BV PSH 305.502.070.500
BV PSH 305.502.070.505
AD KÜHNER 30827RI
CEVAM 4394
PowerMax 89212626
ROTOVIS Automotive Electrics 9038390
AS-PL A0131
AS-PL A0131(BOSCH)
AUTOELECTRO AEA1245
CASCO CAL10338AS
LAUBER CQ1010035
QUINTON HAZELL QRA2203
FEBI BILSTEIN 101503
ALANKO 10441801
ALANKO 10442082
ALANKO 10442413
ALANKO 11442082
ALANKO 10442227
RIDEX 4G0142
LUCAS LRB00145
ERA 210621A
Henkel Parts 3117215
Henkel Parts 3117217
Henkel Parts 3117219
Henkel Parts 3117220
Henkel Parts 3117221
MESSMER 210621A
AS-PL A0637PR
AS-PL A0637SR
RIDEX REMAN 4G0142R
VALEO 200101
A.Fyreco F865552
The NewLine RE7530N
MEAT & DORIA 5510214
STARDAX STX100271
STARDAX STX100271R
BV PSH 305.502.070.018
BV PSH 305.502.070.350
AS-PL A0868PR
BV PSH 305.502.070.216
VEMO V10-13-39090
ALANKO 10442081
BV PSH 305.502.090.010
BV PSH 305.502.090.215
BV PSH 305.502.090.311
A.Fyreco F865442
BV PSH 305.502.090.018
BV PSH 305.502.090.312
BV PSH 305.502.090.500
HELLA 8EL 730 038-001
VALEO 436443
VALEO 439002
VALEO 746066
BOSCH 0 123 320 002
BOSCH 0 123 320 006
BOSCH 0 986 038 380
HERTH+BUSS ELPARTS 32038380
MAGNETI MARELLI 943356529010
DELCO REMY DRA3268
BTS TURBO L610497
VEMO V10-13-38380
ATL L 38 380
LAUBER 11.0740
MAGNETI MARELLI 063533200060
MAPCO 13705
HELLA 8EL 012 427-741
EUROTEC 12038380
NK 4838380
LUCAS ELECTRICAL LRB00146
JP GROUP 1190100500
JP GROUP 1190100509
ELSTOCK 28-1920
STARK SKGN-0320097
MAGNETI MARELLI 944390383800
HC-Cargo 111479
HC-Cargo 138039
HC-Cargo 138059
DRI 211145902
BV PSH 305.501.090.010
BV PSH 305.501.090.215
BV PSH 305.501.090.311
BV PSH 305.501.090.505
CEVAM 4395
AD KÜHNER 553030RI
PowerMax 89212448
ROTOVIS Automotive Electrics 9038380
AS-PL A0006
AUTOELECTRO AEA1246
CASCO CAL10121AS
MAHLE ORIGINAL MG 252
DELCO REMY RAA14379
ALANKO 10441664
ALANKO 10441863
ALANKO 11441664
ALANKO 11441863
RIDEX 4G0106
LUCAS LRB00146
AS-PL A0006SR
ERA 210121A
Henkel Parts 3117209
Henkel Parts 3117210
Henkel Parts 3117214
RIDEX REMAN 4G0106R
MAGNETI MARELLI 943307401010
MESSMER 210121A
VALEO 200043
MEAT & DORIA 5510030
PROFIT 7111-1479
STARDAX STX100037
STARDAX STX100037R
STARDAX STX100716
MTR 12160905
BV PSH 305.501.090.018
HELLA 8EL 730 034-001
VALEO 436444
VALEO 439003
VALEO 746065
BOSCH 0 123 320 007
BOSCH 0 986 038 370
HERTH+BUSS ELPARTS 32038370
MAGNETI MARELLI 943356794010
DELCO REMY DRA3269
BTS TURBO L610087
ATL L 38 370
LAUBER 11.0736
MAPCO 13209
MAPCO 13706
HELLA 8EL 011 711-031
MAGNETI MARELLI 944390383700
EUROTEC 12038370
MEAT & DORIA 45001
LUCAS ELECTRICAL LRB00147
UNIPOINT F042A01043
STARK SKGN-0320040
UNIPOINT F042A01060
HOFFER 4555001
JP GROUP 1190102100
JP GROUP 1190102109
ELSTOCK 28-1929
HC-Cargo 111477
ESEN SKV 11SKV001
ERA 210224
DRI 211150902
IJS GROUP 30-1011
AD KÜHNER 30736RI
CEVAM 4396
PowerMax 89212862
ROTOVIS Automotive Electrics 9038370
AS-PL A0077
AUTOELECTRO AEA1247
CASCO CAL10102AS
QUINTON HAZELL QRA1386
DELCO REMY RAA14370
FEBI BILSTEIN 101512
FEBI BILSTEIN 101520
DT Spare Parts 11.80309
ALANKO 10441861
ALANKO 10442056
ALANKO 10442084
ALANKO 10442571
ALANKO 11441861
ALANKO 11442056
ALANKO 11442571
ALANKO 11443001
RIDEX 4G0041
VALEO 443174
ERA 210224A
Henkel Parts 3117222
Henkel Parts 3117223
Henkel Parts 3117225
RIDEX REMAN 4G0041R
MESSMER 210224A
VALEO 200026
MEAT & DORIA 5510311
STARDAX STX100111
STARDAX STX100111R
STARDAX STX101419
AUGER 107462
AS-PL A0077PR
MAGNETI MARELLI 063733837010
MTR 12160874
TESLA TECHNICS TT11471 PRO
HERTH+BUSS ELPARTS 32041490
LAUBER 11.0828
HELLA 8EL 731 689-001
VALEO 437369
BOSCH 0 123 510 001
BOSCH 0 123 510 006
BOSCH 0 986 038 950
HERTH+BUSS ELPARTS 32038950
MAGNETI MARELLI 943355004010
MAGNETI MARELLI 943355011010
BTS TURBO L610913
ATL L 38 950
MAPCO 13716
HELLA 8EL 012 427-771
MAGNETI MARELLI 944390389500
EUROTEC 12038950
NK 4839090
LUCAS ELECTRICAL LRB00175
JP GROUP 1190102209
WAI 13382N
HC-Cargo 137511
DRI 2111501202
HC-Cargo 230092
HC-Cargo 230563
BV PSH 305.502.120.010
BV PSH 305.502.120.500
AD KÜHNER 30828RI
PowerMax 89212457
ROTOVIS Automotive Electrics 9038950
AS-PL A0048
AUTOELECTRO AEA1275
MAHLE ORIGINAL MG 26
ALANKO 10442008
ALANKO 10442150
ALANKO 10442153
ALANKO 11442008
ALANKO 11442150
ALANKO 11442153
JP GROUP 1190102200
LUCAS LRB00175
ERA 209062A
Henkel Parts 3117230
Henkel Parts 3117231
Henkel Parts 3117235
STARK SKGN-0321064
RIDEX 4G0842
STARK SKGN-0321184
RIDEX 4G0962
MESSMER 209062A
STARDAX STX100183
STARDAX STX100254
STARDAX STX100254R
HC-Cargo 141024
BV PSH 305.502.120.501
BV PSH 305.502.120.018
HELLA 8EL 737 305-001
VALEO 436449
VALEO 439012
BOSCH 0 986 040 930
CONTITECH AP9059
MAGNETI MARELLI 943355117010
DELCO REMY DRB0930
INA 535 0009 10
ATL L 40 930
LAUBER 11.1226
BOSCH 0 123 320 033
TRISCAN 8641 294007
EUROTEC 12040930
HERTH+BUSS ELPARTS 32039520
MEAT & DORIA 45009
LUCAS ELECTRICAL LRA01708
HELLA 8EL 012 429-121
HOFFER 4555009
JP GROUP 1190108109
MAGNETI MARELLI 944390409300
AUTOKIT 03.80346
DRI 212105902
WAI 24-91257
MAXGEAR 30-0077
IJS GROUP 30-1018
AD KÜHNER 301226RI
BV PSH 305.549.090.010
ROTOVIS Automotive Electrics 9040930
AS-PL A0128
AS-PL A0128(P)
AUTOELECTRO AEA4283
QUINTON HAZELL QRA2339
DELCO REMY RAA19721
JP GROUP 1190108100
ALANKO 10441979
ALANKO 10442505
ALANKO 10442594
ALANKO 11441979
BV PSH 305.549.090.215
MAGNETI MARELLI 943308291010
STARDAX STX100351
ALANKO 10445185
BV PSH 305.549.090.018
VEMO V10-13-50075
BOSCH 1 197 311 212
MAXGEAR 10-0190
BOSCH 1 230 500 267
BOSCH 1 197 311 214
BOSCH 1 987 237 076
VEMO V10-13-39280
BOSCH 0 123 310 003
DELCO REMY DRA9440
ATL L 39 280
LUCAS ELECTRICAL LRA02725
HERTH+BUSS ELPARTS 32039440
ROTOVIS Automotive Electrics 9090781
ALANKO 10444237
LUCAS LRA02725
AUTOELECTRO AEK2725
BOSCH 1 197 311 236
BERU GER013
BOSCH 1 197 311 235
BOSCH 1 197 311 222
BOSCH 1 197 311 536
VEMO V20-77-0018
METZGER 2390023
HERTH+BUSS ELPARTS 35000198
TOPRAN 112 379
LAUBER CQ1010553
BOSCH 1 987 237 074
HELLA 8EL 737 041-001
VALEO 437330
VALEO 439586
BOSCH 0 120 465 031
BOSCH 0 986 039 000
HERTH+BUSS ELPARTS 32039000
VEMO V20-13-39000
ATL L 39 000
LAUBER 11.1092
MAPCO 13636
MAGNETI MARELLI 944390390000
EUROTEC 12039000
LUCAS ELECTRICAL LRB00353
HELLA 8EL 012 428-531
JP GROUP 1490102000
JP GROUP 1490102009
STARK SKGN-0320215
WAI 13471N
BV PSH 215.022.140.010
ELSTOCK 28-3522
AD KÜHNER 301092RI
PowerMax 89213883
ROTOVIS Automotive Electrics 9039000
AS-PL A0156
AUTOELECTRO AEA3253
QUINTON HAZELL QRA2649
ALANKO 10442481
ALANKO 10442494
ALANKO 10442495
ALANKO 11442495
ALANKO 10444190
RIDEX 4G0215
LUCAS LRB00353
Henkel Parts 3115255
Henkel Parts 3115256
The NewLine RE73699N
STARDAX STX100536
BV PSH 215.022.140.018
BOSCH 1 197 311 225
HELLA 5DR 004 242-041
BERU GER014
BOSCH 1 197 311 213
MEYLE 014 731 1213
VEMO V30-77-0010
METZGER 2390008
HERTH+BUSS ELPARTS 35000152
HITACHI 130551
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.17.013
MOBILETRON VR-B201H
SASIC 9120004
MAXGEAR 10-0028
ERA 215286
HITACHI 2500551
CASCO CRE10106AS
BOSCH 1 987 237 077
ALANKO 10700197
METZGER 2390021
MAGNETI MARELLI 940038012010
BOSCH 1 197 311 221
BOSCH 1 197 311 552
HELLA 5DR 004 246-931
METZGER 2390011
HITACHI 130555
HC-Cargo 138108
HC-Cargo 333269
LAUBER CQ1010621
STARK SKRE-2450007
RIDEX 288R0008
HITACHI 2500555
HERTH+BUSS ELPARTS 35000049
Ieteicamās alternatīvas
Klientu atsauksmes par HELLA Ģeneratora sprieguma regulators 5DR 004 242-051
Atsauksme par šo preci vēl nav pievienota. Esiet pirmais - uzrakstiet atsauksmi un izsakiet savu viedokli par pirkumu citiem klientiem
Rakstīt komentāru
5 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 4082300072204
(0)
4 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 4082300072204
(0)
3 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 4082300072204
(0)
2 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 4082300072204
(0)
1 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 4082300072204
(0)