ERA no 215299: jūsu izvēlētā transportlīdzekļa
Auto rezerves daļas katalogā:
  • Aizdedzes un kvēlsveču sistēma
  • Amortizatori / balstiekārtas atsperes / lāgu atsperes
  • Apgaismojums
  • Apsilde / ventilācija
  • Blīves un blīvgredzeni
  • Bremžu sistēma
  • Caurules un šļūtenes
  • Degvielas sistēma
  • Dzinēja dzesēšanas sistēma
  • Dzinējs
  • Elektroiekārta
  • Eļļas un šķidrumi
  • Filtrs
  • Gaisa kondicionēšanas sistēma
  • Gultņi
  • Izplūdes gāzu sistēma
  • Kardānvārpstas un diferenciāļi
  • Logu tīrītaju sistēma
  • Piedziņas vārpstas šarnīrs / piedziņas vārpstas
  • Piekabes aprīkojums / -komplektējošās daļas
  • Piekare, sviras
  • Remonta komplekti
  • Sajūgs / -uzkares daļas
  • Salona komforta aksesuāri
  • Sensori, releji, vadības bloki
  • Siksnas, ķēdes, rullīši
  • Stūres mehānisms
  • Transmisija
  • Virsbūves daļas, lukturi, logi
Top Ģeneratora sprieguma regulators ražotājs
ERA Ģeneratora sprieguma regulators pirkt lēti pie Rexbo
Ģeneratora sprieguma regulators ERA 215299 interneta veikals

ERA Ģeneratora sprieguma regulators
Artikula numurs: 215299

Ģeneratora sprieguma regulators 215299: reitings
Atsauksmes (0)
  • Spriegums [V]: 14,5
  • Stav: Jauns
28,67 €
iesk. 21% PVN,
neiesk. piegādes maksu
Nav noliktavā
- +
Pievienot grozam
Facebook
  • Cita informācija
  • Ražotāji: ERA
  • Veids: Ģeneratora sprieguma regulators
  • EAN: 215299
ERA 215299

ERA Ģeneratora sprieguma regulators 215299 ir piemērots šādiem transportlīdzekļiem:

OEM numuri
Atsauces numurs(-i) OEM:
Ražotāji OE numurs
FORD 6C1T10300AA
FORD 6C1T10300AB
FORD 6C1T10300AC
FORD 6G9N10300ADB
Arī tālāk minētās preces ir piemērotas norādītajam OE numuram:
Ģeneratora sprieguma regulators ražotāji
CONTITECH AP9023
BOSCH 0 121 615 121
BOSCH 0 986 081 400
INA 535 0059 10
MAGNETI MARELLI 063536151210
METZGER 2390035
HELLA 5DR 004 241-951
DELCO REMY DRA0059
DELCO REMY DRB7900
LAUBER 11.3010
EUROTEC 12090245
EUROTEC 12090257
VALEO 440612
NK 4847910
HITACHI 130561
LUCAS ELECTRICAL LRA02973
LUCAS ELECTRICAL LRA02977
VALEO 440480
JP GROUP 1590103609
ELSTOCK 28-5587
ELSTOCK 28-5591
STARK SKGN-0320126
ERA 219052
MAGNETI MARELLI 944390903690
MAGNETI MARELLI 944390479100
HC-Cargo 113958
HC-Cargo 115544
ESEN SKV 11SKV029
JP GROUP 1590103600
ERA 210419
ERA 210426
ERA 214018
DRI 2191911502
DRI 2191931502
HC-Cargo 234127
WAI 23925N
WAI 23973N
WAI 23978N
MAXGEAR 30-0118
IJS GROUP 30-1013
HC-Cargo 330114
HC-Cargo 330116
HC-Cargo 332035
HC-Cargo 333110
VALEO 439914
INA 529 0114 10
AD KÜHNER 553216RI
AD KÜHNER 553597RI
AD KÜHNER 553597RIB
RUVILLE 5599880
CV PSH 595.564.150.010
CV PSH 595.568.150.014
CV PSH 595.568.150.210
PowerMax 89212258
PowerMax 89215496
PowerMax 89215513
ROTOVIS Automotive Electrics 9047910
ROTOVIS Automotive Electrics 9090369
HELLA 9XU 358 038-351
AS-PL A0200
AS-PL A0288
AS-PL A0358
AS-PL A0493
CASCO CAL10307AS
FAST FT74214
LUCAS ELECTRICAL LRA03609
QUINTON HAZELL QRA1135
QUINTON HAZELL QRA2244
DELCO REMY RAA11160
RIDEX 288R0022
ALANKO 10441383
ALANKO 10443293
ALANKO 10443733
ALANKO 10443780
ALANKO 11441383
ALANKO 11443293
ALANKO 10444113
RIDEX 4G0127
HELLA 8EL 011 712-611
LUCAS LRA02977
AS-PL A0200SR
AS-PL A0288PR
VALEO 443055
VEMO V25-13-50019
AD KÜHNER 301928RIK
STARK SKGN-0320484
ERA 210419A
ERA 210426A
ERA ZN5450
Henkel Parts 3123311
Henkel Parts 3123322
RIDEX 542R0294
RIDEX 4G0484
STARK SKGN-0320886
RIDEX 4G0664
MESSMER 210419A
MESSMER 210426A
AS-PL A0200PR
A.Fyreco F8647910
MAGNETI MARELLI 063732113010
STARDAX STX101716
INA 529 0518 20
HC-Cargo 239924
STARDAX STX101711
MEAT & DORIA 5510475
AD KÜHNER 553216RIK
HERTH+BUSS ELPARTS 32615101
VALEO 444271
CV PSH 595.568.150.010
MTR 12160945
FAST FT74214/R
BOSCH 1 986 A00 674
CV PSH 595.568.150.019
Ieteicamās alternatīvas
Klientu atsauksmes par ERA Ģeneratora sprieguma regulators 215299
Atsauksme par šo preci vēl nav pievienota. Esiet pirmais - uzrakstiet atsauksmi un izsakiet savu viedokli par pirkumu citiem klientiem
Rakstīt komentāru
5 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 215299
(0)
4 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 215299
(0)
3 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 215299
(0)
2 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 215299
(0)
1 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 215299
(0)