HELLA no 5DR 004 242-041: jūsu izvēlētā transportlīdzekļa
Auto rezerves daļas katalogā:
  • Aizdedzes un kvēlsveču sistēma
  • Amortizācija
  • Apgaismojums
  • Apsilde / ventilācija
  • Blīves un blīvgredzeni
  • Bremžu sistēma
  • Caurules un šļūtenes
  • Degvielas sistēma
  • Dzinēja dzesēšanas sistēma
  • Dzinējs
  • Elektroiekārta
  • Eļļas un šķidrumi
  • Filtrs
  • Gaisa kondicionēšanas sistēma
  • Gultņi
  • Izplūdes gāzu sistēma
  • Kardānvārpstas un diferenciāļi
  • Logu tīrītaju sistēma
  • Piedziņas vārpstas šarnīrs / piedziņas vārpstas
  • Piekabes aprīkojums / -komplektējošās daļas
  • Piekare, sviras
  • Remonta komplekti
  • Sajūgs / -uzkares daļas
  • Salona komforta aksesuāri
  • Sensori, releji, vadības bloki
  • Siksnas, ķēdes, rullīši
  • Stūres mehānisms
  • Transmisija
  • Virsbūves detaļas
Top Ģeneratora sprieguma regulators ražotājs
HELLA Ģeneratora sprieguma regulators pirkt lēti pie Rexbo
Ģeneratora sprieguma regulators HELLA 4082300072198 interneta veikals

HELLA Ģeneratora sprieguma regulators
Artikula numurs: 5DR 004 242-041

Ģeneratora sprieguma regulators 4082300072198: reitings
Atsauksmes (0)
  • Ražotāja ierobežojums: Bosch
  • Spriegums [V]: 12
  • Darba spriegums [V]: 14,5
  • Ģeneratora modelis: ar rezistoru
  • Montāža/demontāža jāveic kvalificētam personālam!:
  • Stav: Jauns
34,98 €
iesk. 21% PVN,
neiesk. piegādes maksu
Ir noliktavā
- +
Pievienot grozam
Facebook
  • Cita informācija
  • Ražotāji: HELLA
  • Veids: Ģeneratora sprieguma regulators
  • EAN: 4082300072198
HELLA 4082300072198

HELLA Ģeneratora sprieguma regulators 4082300072198 ir piemērots šādiem transportlīdzekļiem:

OEM numuri
Atsauces numurs(-i) OEM:
Ražotāji OE numurs
AUDI 00A903803
AUDI 00A903803A
CITROËN 576185
CITROËN 576186
CITROËN 95644488
CITROËN 95644494
DAF 3544570
FIAT 9944423
FIAT 9950401
HELLA 050624
MACK 438166720
MERCEDES-BENZ 0021548106
MERCEDES-BENZ 0021548206
MERCEDES-BENZ 0021548506
MERCEDES-BENZ 0021548706
MERCEDES-BENZ 0021549206
MERCEDES-BENZ 0022159106
MERCEDES-BENZ 0031540606
MERCEDES-BENZ 0031540706
MERCEDES-BENZ 0031542306
MERCEDES-BENZ A0021548106
MERCEDES-BENZ A0021548206
MERCEDES-BENZ A0021548506
MERCEDES-BENZ A0021548706
MERCEDES-BENZ A0021549206
MERCEDES-BENZ A0022159106
MERCEDES-BENZ A0031540606
MERCEDES-BENZ A0031540706
MERCEDES-BENZ A0031542306
MERCEDES-BENZ (BBDC) 0091545802
MERCEDES-BENZ (BBDC) 0091545902
MERCEDES-BENZ (BBDC) 81548302
MERCEDES-BENZ (BBDC) 81548402
MERCEDES-BENZ (BBDC) 91545802
MERCEDES-BENZ (BBDC) 91545902
PEUGEOT 576185
PEUGEOT 576186
PEUGEOT 95644494
SCANIA 4409983
VOLVO 3544570
VW 00A903803
VW 00A903803A
Arī tālāk minētās preces ir piemērotas norādītajam OE numuram:
Ģeneratora sprieguma regulators ražotāji
HELLA 5DR 004 242-041
BERU GER014
VEMO V30-77-0010
METZGER 2390008
HERTH+BUSS ELPARTS 35000152
HITACHI 130551
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.17.013
MOBILETRON VR-B201H
DT Spare Parts 4.66513
ERA 215286
HITACHI 2500551
CASCO CRE10106AS
AUGER 106521
BOSCH 1 197 311 213
MEYLE 014 731 1213
MAXGEAR 10-0028
AS-PL ARE0007
BOSCH 1 987 237 077
AS-PL ARE0007S
AS-PL ARE0007S2
BOSCH 1 197 311 242
TOPRAN 400 675
SASIC 9126005
BOSCH 1 987 237 075
BOSCH 1 987 237 079
BOSCH 1 197 311 541
VEMO V10-77-0016
HITACHI 130552
HITACHI 2500552
LAUBER CQ1010253
BOSCH 1 197 311 556
HELLA 8EL 732 717-001
VALEO 437126
VALEO 437499
VALEO 439245
BOSCH 0 986 038 170
CONTITECH AP9034
MAGNETI MARELLI 943356514010
DELCO REMY DRA6820
VEMO V30-13-38170
INA 535 0013 10
ATL L 38 170
LAUBER 11.1062
MAGNETI MARELLI 943310621010
TRISCAN 8641 234012
HELLA 8EL 011 710-081
EUROTEC 12038170
HERTH+BUSS ELPARTS 32040180
NK 4838170
LUCAS ELECTRICAL LRA01490
STARK SKGN-0320073
JP GROUP 1390100400
DT Spare Parts 3.34118
AUTOKIT 03.80604
HC-Cargo 112529
HC-Cargo 131845
WAI 13376N
WAI 13613N
HC-Cargo 136346
HC-Cargo 137331
ERA 210052
HC-Cargo 230259
WAI 24-91254
MAXGEAR 30-0075
IJS GROUP 30-1016
AD KÜHNER 301062RI
HC-Cargo 333112
BV PSH 555.502.090.010
BV PSH 555.502.090.215
BV PSH 555.502.090.311
BV PSH 555.502.090.415
URO Parts 6041500360
VALEO 746142
PowerMax 89213734
ROTOVIS Automotive Electrics 9038170
MAGNETI MARELLI 944390381700
AS-PL A0114
AUTOELECTRO AEA2217
CASCO CAL10120AS
QUINTON HAZELL QRA1232
ALANKO 10441814
ALANKO 10442405
ALANKO 11441814
ALANKO 11442405
HC-Cargo 116129
HC-Cargo B140263
AS-PL A0114PR
RIDEX 4G0074
ERA 210052A
Henkel Parts 3120619
Henkel Parts 3120621
Henkel Parts 3120623
MESSMER 210052A
A.Fyreco F865512
MEAT & DORIA 5510383
MEAT & DORIA 5510450
STARDAX STX100040
STARDAX STX100040R
AUGER 101382
HC-Cargo 140247
HC-Cargo 140910
HC-Cargo 141024
MAGNETI MARELLI 063733817010
MTR 12160922
BV PSH 555.502.090.018
MEYLE 014 053 1009
AD KÜHNER 301062RIB
AD KÜHNER 301062RIM
TESLA TECHNICS TT11040 PRO
BV PSH 555.502.090.505
HELLA 8EL 732 716-001
VALEO 437125
VALEO 439244
BOSCH 0 986 038 160
HERTH+BUSS ELPARTS 32038160
MAGNETI MARELLI 943356513010
DELCO REMY DRA8160
BTS TURBO L610526
VEMO V30-13-39740
ATL L 38 160
LAUBER 11.1044
MAPCO 13830
HELLA 8EL 011 710-061
EUROTEC 12038160
NK 4836820
NK 4838160
LUCAS ELECTRICAL LRA02689
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.17.053
STARK SKGN-0320026
JP GROUP 1390101709
HC-Cargo 111369
HC-Cargo 131844
HC-Cargo 134475
HC-Cargo 135427
HC-Cargo 135533
HC-Cargo 140839
ELSTOCK 28-2550
AD KÜHNER 301044RI
DT Spare Parts 4.69195
BV PSH 555.507.090.010
BV PSH 555.507.090.505
VALEO 746115
PowerMax 89212465
ROTOVIS Automotive Electrics 9038160
MAGNETI MARELLI 944390381600
AS-PL A0005
AUTOELECTRO AEA1293
CASCO CAL10113AS
MAHLE ORIGINAL MG 594
QUINTON HAZELL QRA2272
QUINTON HAZELL QRA2330
DELCO REMY RAA19271
JP GROUP 1390101700
ALANKO 10441802
RIDEX 4G0027
LUCAS LRA02689
ERA 210042A
Henkel Parts 3120643
Henkel Parts 3120645
MESSMER 210042A
MEAT & DORIA 5510019
STARDAX STX100090
STARDAX STX100090R
AUGER 101352
HC-Cargo 233987
RIDEX REMAN 4G0027R
RIDEX REMAN 4G1746R
BV PSH 555.507.090.018
AD KÜHNER 301044RIB
BV PSH 555.507.090.280
ALANKO 10700197
HELLA 5DR 004 242-051
BERU GER012
HERTH+BUSS ELPARTS 35000151
METZGER 2390007
JP GROUP 1190200400
CASCO CRE10105AS
BOSCH 1 197 311 553
BOSCH 1 197 311 214
TOPRAN 100 134
JP GROUP 1290200500
SASIC 9120004
AUTOMEGA 150027110
BOSCH 1 987 237 076
KRAFT 9780020
KRAFT 9782010
PowerMax 89212621
AS-PL A0367
AUTOELECTRO AEC1300
ALANKO 10442411
ALANKO 11442411
HELLA 5DR 004 246-381
The NewLine RE7792N
UNIPOINT F042A0H233
BV PSH 565.502.070.311
BV PSH 565.502.070.090
AS-PL A0718S
The NewLine RE7057N
BV PSH 565.502.070.313
BV PSH 565.502.070.098
Ieteicamās alternatīvas
Klientu atsauksmes par HELLA Ģeneratora sprieguma regulators 5DR 004 242-041
Atsauksme par šo preci vēl nav pievienota. Esiet pirmais - uzrakstiet atsauksmi un izsakiet savu viedokli par pirkumu citiem klientiem
Rakstīt komentāru
5 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 4082300072198
(0)
4 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 4082300072198
(0)
3 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 4082300072198
(0)
2 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 4082300072198
(0)
1 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 4082300072198
(0)