VARTA no 5774000783162: jūsu izvēlētā transportlīdzekļa
Auto rezerves daļas katalogā:
  • Aizdedzes un kvēlsveču sistēma
  • Amortizatori / balstiekārtas atsperes / lāgu atsperes
  • Apgaismojums
  • Apsilde / ventilācija
  • Blīves un blīvgredzeni
  • Bremžu sistēma
  • Caurules un šļūtenes
  • Degvielas sistēma
  • Dzinēja dzesēšanas sistēma
  • Dzinējs
  • Elektroiekārta
  • Eļļas un šķidrumi
  • Filtrs
  • Gaisa kondicionēšanas sistēma
  • Gultņi
  • Izplūdes gāzu sistēma
  • Kardānvārpstas un diferenciāļi
  • Logu tīrītaju sistēma
  • Piedziņas vārpstas šarnīrs / piedziņas vārpstas
  • Piekabes aprīkojums / -komplektējošās daļas
  • Piekare, sviras
  • Remonta komplekti
  • Sajūgs / -uzkares daļas
  • Salona komforta aksesuāri
  • Sensori, releji, vadības bloki
  • Siksnas, ķēdes, rullīši
  • Stūres mehānisms
  • Transmisija
  • Virsbūves daļas, lukturi, logi
Top Akumulatoru baterija ražotājs
VARTA Akumulatoru baterija pirkt lēti pie Rexbo
Startera akumulatoru baterija Telpa kājām VARTA 4016987119785 interneta veikals

VARTA Startera akumulatoru baterija Telpa kājām SILVER dynamic
Artikula numurs: 5774000783162

Startera akumulatoru baterija 4016987119785: reitings
Atsauksmes (0)
  • Spriegums [V]: 12
  • Akumulatoru baterijas ietilpība [Ah]: 77
  • CCA strāva EN [A]: 780
  • Polu izvadu izvietojums:
  • Polu izvada tips: 1
  • Grīdas līstes izpildījums: B13
  • Garums [mm]: 278
  • Platums [mm]: 175
  • Augstums [mm]: 190
  • Ievērot servisa informāciju:
  • Produktu līnija: SILVER dynamic
  • Akumulatoru baterija: Svina skābes akumulators
  • DIN/ISO: L3
  • Uzstādīšanas puse: Telpa kājām
  • Stav: Jauns
146,87 €
iesk. 21% PVN,
neiesk. piegādes maksu
Ir noliktavā
- +
Pievienot grozam
Facebook
  • Cita informācija
  • Ražotāji: VARTA
  • Veids: Startera akumulatoru baterija
  • EAN: 4016987119785
VARTA 4016987119785

VARTA Startera akumulatoru baterija 4016987119785 ir piemērots šādiem transportlīdzekļiem:

OEM numuri
Atsauces numurs(-i) OEM:
Ražotāji OE numurs
AUDI 4D0915105
AUDI 4D0915105A
AUDI 4F0915105A
BMW 61214141569
BMW 61217604813
BMW 61217604814
BMW 61217604816
BMW 61218361192
BMW 61218381741
CHEVROLET 93453874
CITROËN 1609232480
CITROËN 1620012580
CITROËN 1638948680
CITROËN 5600GR
CITROËN 5600RC
CITROËN 5600RW
CITROËN 5600SL
CITROËN 5600TC
CITROËN 7905525777
CITROËN E364043
CLAAS 0001479400
CLAAS 0001479900
EVOBUS A0035417301
FIAT 1334384080
FIAT 46413856
FIAT 46810025
FIAT 50503179
FIAT 50503182
FIAT 51778213
FIAT 60627931
FIAT 60672124
FIAT 60672128
FIAT 60677708
FIAT 60779202
FIAT 71716988
FIAT 71719456
FIAT 71730468
FIAT 71731659
FIAT 71736356
FIAT 71747718
FIAT 71751143
FIAT 7571547
FORD 1133130
FORD 1U2J10655D4A
FORD 2130426
FORD HAMJ10655MAA
FORD VCY1510655AA
HONDA 31500SEFE01HE
HONDA 31500SEFE11HE
JAGUAR J9C5445
Arī tālāk minētās preces ir piemērotas norādītajam OE numuram:
Startera akumulatoru baterija ražotāji
EXIDE EA770
EXIDE EB740
VARTA 5740120683132
VARTA 5774000783162
BOSCH 0 092 S30 070
BOSCH 0 092 S30 080
BOSCH 0 092 S40 080
BOSCH 0 092 S50 080
CENTRA CA770
CENTRA CB740
CENTRA CB800
EXIDE EB800
YUASA YBX3096
YUASA YBX5096
YUASA YBX9096
MAGNETI MARELLI 067300330005
MAGNETI MARELLI 067300290005
MAGNETI MARELLI 069074680006
MAGNETI MARELLI 069077760007
MAGNETI MARELLI 069080640006
MAXGEAR 574 104 068
VMF 57412
MASTER-SPORT 780727002
MASTER-SPORT 780787202
MASTER-SPORT 790706500
MASTER-SPORT 780716002
MASTER-SPORT 780888002
MAXGEAR 85-0004
MAGNETI MARELLI 067074650001
MAGNETI MARELLI 067075720002
Continental 2800012023280
Continental 2800012024280
RIDEX 1S0005
FAST FT75208
VARTA 570500076D842
BOSCH 0 092 S4E 081
MAXGEAR 85-0014
RIDEX 1S0009
RIDEX 1S0017
RIDEX 1S0040
TAB 113812
TAB 189072
TAB 189080
TAB 207875
TAB 246073
TAB 246074
ERA E57013
ERA S57411
ERA S57715
CARTECHNIC 40 27289 03561 1
EMPEX 56-043
EMPEX 56-045
EMPEX 56-048
EMPEX 56-539
MAXGEAR 574104068 D722
MAXGEAR 85-0041
RIDEX 1S0275
RIDEX 1S0277
RIDEX 1S0282
RIDEX 1S0284
RIDEX 1S0286
RIDEX 1S0287
RIDEX 1S0292
RIDEX 1S0294
RIDEX 1S0296
RIDEX 1S0301
RIDEX 1S0303
RIDEX 1S0305
RIDEX 1S0310
ProfiPower PP-740
VOLTMASTER 57402
Continental 2800012039280
Ieteicamās alternatīvas
Klientu atsauksmes par VARTA Startera akumulatoru baterija 5774000783162
Atsauksme par šo preci vēl nav pievienota. Esiet pirmais - uzrakstiet atsauksmi un izsakiet savu viedokli par pirkumu citiem klientiem
Rakstīt komentāru
5 Atsauksmes Startera akumulatoru baterija 4016987119785
(0)
4 Atsauksmes Startera akumulatoru baterija 4016987119785
(0)
3 Atsauksmes Startera akumulatoru baterija 4016987119785
(0)
2 Atsauksmes Startera akumulatoru baterija 4016987119785
(0)
1 Atsauksmes Startera akumulatoru baterija 4016987119785
(0)