VALEO no 586501: jūsu izvēlētā transportlīdzekļa
Auto rezerves daļas katalogā:
  • Aizdedzes un kvēlsveču sistēma
  • Amortizatori / balstiekārtas atsperes / lāgu atsperes
  • Apgaismojums
  • Apsilde / ventilācija
  • Blīves un blīvgredzeni
  • Bremžu sistēma
  • Caurules un šļūtenes
  • Degvielas sistēma
  • Dzinēja dzesēšanas sistēma
  • Dzinējs
  • Elektroiekārta
  • Eļļas un šķidrumi
  • Filtrs
  • Gaisa kondicionēšanas sistēma
  • Gultņi
  • Izplūdes gāzu sistēma
  • Kardānvārpstas un diferenciāļi
  • Logu tīrītaju sistēma
  • Piedziņas vārpstas šarnīrs / piedziņas vārpstas
  • Piekabes aprīkojums / -komplektējošās daļas
  • Piekare, sviras
  • Remonta komplekti
  • Sajūgs / -uzkares daļas
  • Salona komforta aksesuāri
  • Sensori, releji, vadības bloki
  • Siksnas, ķēdes, rullīši
  • Stūres mehānisms
  • Transmisija
  • Virsbūves daļas, lukturi, logi
Top Eļļas filtrs ražotājs
VALEO Eļļas filtrs pirkt lēti pie Rexbo
Eļļas filtrs Filtra patrona VALEO 3276425865013 interneta veikals

VALEO Eļļas filtrs Filtra patrona
Artikula numurs: 586501

Eļļas filtrs 3276425865013: reitings
Atsauksmes (0)
  • Izlaiduma gads līdz: 04/2009
  • Augstums [mm]: 115
  • Iekšējais diametrs 2 [mm]: 31,5
  • Filtra izpildījums: Filtra patrona
  • Diametrs [mm]: 65
  • Masa [kg]: 0,086
  • Stav: Jauns
4,74 € Ietaupi: 15%
4,03 €
iesk. 21% PVN,
Piegāde
Ir noliktavā
- +
Pievienot grozam
Facebook
  • Cita informācija
  • Ražotāji: VALEO
  • Veids: Eļļas filtrs
  • EAN: 3276425865013
VALEO 3276425865013

VALEO Eļļas filtrs 3276425865013 ir piemērots šādiem transportlīdzekļiem:

OEM numuri
Atsauces numurs(-i) OEM:
Ražotāji OE numurs
CHRYSLER 05086301AA
CHRYSLER 5086301AA
CUMMINS LF3997
JEEP 5086301AA
MERCEDES-BENZ 0011849025
MERCEDES-BENZ 0011849425
MERCEDES-BENZ 1121800009
MERCEDES-BENZ 1121840025
MERCEDES-BENZ 11849025
MERCEDES-BENZ 11849425
MERCEDES-BENZ 6111800009
Arī tālāk minētās preces ir piemērotas norādītajam OE numuram:
Eļļas filtrs ražotāji
MANN-FILTER HU 718/5 x
BOSCH 1 457 429 116
BOSCH 1 457 429 263
BOSCH 1 457 429 616
HENGST FILTER E11H D155
HENGST FILTER E11H D57
HENGST FILTER E11H02 D155
HENGST FILTER E153H D25
MAGNETI MARELLI 152071758815
FEBI BILSTEIN 24661
FEBI BILSTEIN 32910
MAPCO 64801
MAPCO 64880
VAICO V30-0860
KRAFT 1701123
MAHLE ORIGINAL OX 153/7D
MAHLE ORIGINAL OX 153D3
MAHLE ORIGINAL OX 92D
TOPRAN 401 044
TOPRAN 401 048
BLUE PRINT ADA102102
BLUE PRINT ADA102110
COOPERSFIAAM FILTERS FA5441ECO
COOPERSFIAAM FILTERS FA5587ECO
BOSCH 1 457 437 001
TOPRAN 407 779
FEBI BILSTEIN 38716
VALEO 586556
VALEO 586501
JC PREMIUM B1M008PR
CHAMPION XE509/606
UFI 25.002.00
UFI 25.013.00
MANN-FILTER H 829/1 x
MANN-FILTER HU 718/1 k
FEBI BILSTEIN 39608
KNECHT OX 92D
KNECHT OX 153/7D
KNECHT OX 153D3
DT 4.64471
CHAMPION COF100508E
CHAMPION COF100509E
SOFIMA S 5013 PE
SOFIMA S 5002 PE
KAMOKA F103501
KAMOKA F108501
PURFLUX L305
PURFLUX L311
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.18.032
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.18.023
STARK SKOF-0860013
STARK SKOF-0860105
ASHIKA 10-ECO021
ASHIKA 10-ECO006
BOSCH 1 457 429 138
OPTIMAL FO-00010
OPTIMAL FO-00013
MEAT & DORIA 14167
HOFFER 14167
RIDEX 7O0060
RIDEX 7O0106
JP GROUP 1318501609
JP GROUP 1318502700
ALCO FILTER MD-337D
ALCO FILTER MD-337C
MANN-FILTER HU 718/1 x
MEYLE 014 018 0004
MEYLE 014 018 0010
MEYLE 014 018 0012
MEYLE 100 115 0000
PROFIT 1541-0629
PROFIT 1541-0630
KRAFT 1701121
KRAFT 1701130
AUTOMEGA 180055810
AUTOMEGA 180057310
KOLBENSCHMIDT 50013570
MASTER-SPORT 718/1K-OF-PCS-MS
DENCKERMANN A210072
DENCKERMANN A210073
DENCKERMANN A210139
DENCKERMANN A210264
FRAM CH8902ECO
FRAM CH9301ECO
MECAFILTER ELH4285
MULLER FILTER FOP212
CLEAN FILTER ML 479/A
CLEAN FILTER ML 487/A
VAICO V30-4131
WIX FILTERS WL7009
WIX FILTERS WL7240
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1310804
FILTRON OM 591/1
DJ PARTS FL1160
Ieteicamās alternatīvas
Klientu atsauksmes par VALEO Eļļas filtrs 586501
Atsauksme par šo preci vēl nav pievienota. Esiet pirmais - uzrakstiet atsauksmi un izsakiet savu viedokli par pirkumu citiem klientiem
Rakstīt komentāru
5 Atsauksmes Eļļas filtrs 3276425865013
(0)
4 Atsauksmes Eļļas filtrs 3276425865013
(0)
3 Atsauksmes Eļļas filtrs 3276425865013
(0)
2 Atsauksmes Eļļas filtrs 3276425865013
(0)
1 Atsauksmes Eļļas filtrs 3276425865013
(0)