NGK no 3199: jūsu izvēlētā transportlīdzekļa
Auto rezerves daļas katalogā:
  • Aizdedzes un kvēlsveču sistēma
  • Amortizatori / balstiekārtas atsperes / lāgu atsperes
  • Apgaismojums
  • Apsilde / ventilācija
  • Blīves un blīvgredzeni
  • Bremžu sistēma
  • Caurules un šļūtenes
  • Degvielas sistēma
  • Dzinēja dzesēšanas sistēma
  • Dzinējs
  • Elektroiekārta
  • Eļļas un šķidrumi
  • Filtrs
  • Gaisa kondicionēšanas sistēma
  • Gultņi
  • Izplūdes gāzu sistēma
  • Kardānvārpstas un diferenciāļi
  • Logu tīrītaju sistēma
  • Piedziņas vārpstas šarnīrs / piedziņas vārpstas
  • Piekabes aprīkojums / -komplektējošās daļas
  • Piekare, sviras
  • Remonta komplekti
  • Sajūgs / -uzkares daļas
  • Salona komforta aksesuāri
  • Sensori, releji, vadības bloki
  • Siksnas, ķēdes, rullīši
  • Stūres mehānisms
  • Transmisija
  • Virsbūves daļas, lukturi, logi
Top Aizdedzes svece ražotājs
NGK Aizdedzes svece pirkt lēti pie Rexbo
Aizdedzes svece Atslēgas platums: 16 mm NGK 0087295131992 interneta veikals

NGK Aizdedzes svece Atslēgas platums: 16 mm
Artikula numurs: 3199

Aizdedzes svece 0087295131992: reitings
Atsauksmes (0)
  • Uzgriežņu atslēgas izmērs: 16 mm
  • Ārējā vītne [mm]: 14,0
  • Vītnes garums [mm]: 19,0
  • Dzinēja kods: M52 B20
  • Sprauga starp elektrodiem [mm]: 3,5
  • Aizdedzes svece: nekustīgs SAE savienojums, Platīna centrālais elektrods, 4 masas elektrodi, ar traucējumu aizsardzību, 5 k?, ar plakanu blīvējošo virsmu
  • Stav: Jauns
13,69 €* Ietaupi: 15%
11,64 €
iesk. 21% PVN,
neiesk. piegādes maksu
Ir noliktavā
- +
Pievienot grozam
Facebook
  • Cita informācija
  • Ražotāji: NGK
  • Veids: Aizdedzes svece
  • EAN: 0087295131992
NGK 0087295131992

NGK Aizdedzes svece 0087295131992 ir piemērots šādiem transportlīdzekļiem:

OEM numuri
Atsauces numurs(-i) OEM:
Ražotāji OE numurs
ALPINA 12129071003
BMW 0030548
BMW 0037607
BMW 0037608
BMW 0141871
BMW 12120030548
BMW 12120037607
BMW 12120037608
BMW 12120141871
BMW 12121435955
BMW 12121435956
BMW 12129071003
BMW 1435955
BMW 1435956
BMW 9071003
MINI 0030548
MINI 0037607
MINI 0037608
MINI 0141871
MINI 12120030548
MINI 12120037607
MINI 12120037608
MINI 12120141871
MINI 12121435955
MINI 12121435956
MINI 12129071003
MINI 1435955
MINI 1435956
MINI 9071003
NGK BKR6EQUP
Arī tālāk minētās preces ir piemērotas norādītajam OE numuram:
Aizdedzes svece ražotāji
BERU Z237
NGK 3199
NGK 6343
DENSO K20TT
DENSO K20TXR
MAGNETI MARELLI 062110120312
FEBI BILSTEIN 13518
VEMO V99-75-0014
VEMO V99-75-0023
BOSCH 0 242 236 562
FEBI BILSTEIN 13517
CHAMPION OE223
STARK SKSP-1990004
STARK SKSP-1990005
STARK SKSP-1990035
DT 4.67509
RIDEX 686S0005
TOPRAN 501 331
BRISK 1372
HELLA 8EH 188 705-071
HELLA 8EH 188 705-091
HELLA 8EH 188 706-071
HELLA 8EH 188 706-091
NGK 90852
RIDEX 686S0006
RIDEX 686S0036
STARK SKSP-19990321
RIDEX 686S0323
STARK SKSP-19990322
RIDEX 686S0324
MAGNETI MARELLI 062609000028
MAGNETI MARELLI 062709000076
Ieteicamās alternatīvas
Klientu atsauksmes par NGK Aizdedzes svece 3199
Atsauksme par šo preci vēl nav pievienota. Esiet pirmais - uzrakstiet atsauksmi un izsakiet savu viedokli par pirkumu citiem klientiem
Rakstīt komentāru
5 Atsauksmes Aizdedzes svece 0087295131992
(0)
4 Atsauksmes Aizdedzes svece 0087295131992
(0)
3 Atsauksmes Aizdedzes svece 0087295131992
(0)
2 Atsauksmes Aizdedzes svece 0087295131992
(0)
1 Atsauksmes Aizdedzes svece 0087295131992
(0)