HELLA no 8GD 002 078-121: jūsu izvēlētā transportlīdzekļa
Auto rezerves daļas katalogā:
  • Aizdedzes un kvēlsveču sistēma
  • Amortizācija
  • Apgaismojums
  • Apsilde / ventilācija
  • Blīves un blīvgredzeni
  • Bremžu sistēma
  • Caurules un šļūtenes
  • Degvielas sistēma
  • Dzinēja dzesēšanas sistēma
  • Dzinējs
  • Elektroiekārta
  • Eļļas un šķidrumi
  • Filtrs
  • Gaisa kondicionēšanas sistēma
  • Gultņi
  • Izplūdes gāzu sistēma
  • Kardānvārpstas un diferenciāļi
  • Logu tīrītaju sistēma
  • Piedziņas vārpstas šarnīrs / piedziņas vārpstas
  • Piekabes aprīkojums / -komplektējošās daļas
  • Piekare, sviras
  • Remonta komplekti
  • Sajūgs / -uzkares daļas
  • Salona komforta aksesuāri
  • Sensori, releji, vadības bloki
  • Siksnas, ķēdes, rullīši
  • Stūres mehānisms
  • Transmisija
  • Virsbūves detaļas
HELLA pirkt lēti pie Rexbo
Kvēlspuldze, Pagriezienu signāla lukturis 12V, priekšā un aizmugurē, P21/5W HELLA 4082300191882 interneta veikals

HELLA Kvēlspuldze, Pagriezienu signāla lukturis 12V, priekšā un aizmugurē, P21/5W
Artikula numurs: 8GD 002 078-121

Kvēlspuldze, Pagriezienu signāla lukturis 4082300191882: reitings
Atsauksmes (0)
  • Uzstādīšanas puse: priekšā un aizmugurē
  • Lampas tips: P21/5W
  • Spriegums [V]: 12
  • Nominālā jauda [W]: 21/5
  • Daudzums: 10
  • Konteinera tips: Kaste
  • Apgaismes ierīces tips: Halogēns
  • Kvēlspuldzes cokola konstrukcija: BAY15d
  • Montāža/demontāža jāveic kvalificētam personālam!:
  • Stav: Jauns
0,93 €
(Cena par vienību)
iesk. 21% PVN,
neiesk. piegādes maksu
Ir noliktavā
- +
Pievienot grozam
Facebook
  • Cita informācija
  • Ražotāji: HELLA
  • Veids: Kvēlspuldze, Pagriezienu signāla lukturis
  • EAN: 4082300191882
HELLA 4082300191882

HELLA Kvēlspuldze, Pagriezienu signāla lukturis 4082300191882 ir piemērots šādiem transportlīdzekļiem:

OEM numuri
Atsauces numurs(-i) OEM:
Ražotāji OE numurs
AGCO 72454789
AGCO 72493868
AGCO F737900020010
AGCO X825107041000
AHLMANN 23103731
ALFA ROMEO 83985986
AMAZONE NA059
AMMANN 45433050012
ATLAS COPCO 0335311
AUDI N0177382
AUDI (FAW) N0177382
CASE IH 14144690
CASE IH 190003452246
CASE IH 2928304
CATERPILLAR 03240030
CLAAS 03240030
CLAAS 7703097179
DAF 1354878
DELVANO 8040110
DEUTZ-FAHR 01135950
DIECI BEM2127
FENDT 72454789
FENDT 72493868
FENDT F737900020010
FENDT X825107041000
FENDT X825283263
FIAT 83985986
FREIGHTLINER 10213704
FUCHS 4403090
GENERAL MOTORS ES276
GOLDHOFER 153826
GOLDHOFER 19334
GRIMME B9405382
HELLA 082201
HELLA P215W
HOBBYCAR 6502090093
HOLDEN 2098401
HOLDEN 8043000
HOLDEN 90002521
HUMBAUR 41100048
HYDREMA 584116
HYMER 0417338
HYMER 041733800
HYMER 1017211
HYMER 160317441626524
HYMER 1626524
HYUNDAI WS09116380
IVECO 83985986
JOHN DEERE 2604112
JOHN DEERE 57M7011
Arī tālāk minētās preces ir piemērotas norādītajam OE numuram:
Kvēlspuldze, Pagriezienu signāla lukturis ražotāji
HELLA 8GD 002 078-121
PHILIPS 12499B2
VEMO V99-84-0005
PHILIPS 12499LLECOCP
PHILIPS 12499LLECOB2
PHILIPS 12499EDBW
HELLA 8GD 002 078-123
HERTH+BUSS ELPARTS 89901103
DT Spare Parts 9.78130
PHILIPS 12499CP
PHILIPS 12499VPB2
OSRAM 7240
MAXGEAR 78-0018SET
DIEDERICHS LID10050
LUCAS LLB380
LUCAS LLB380PX2
LUCAS LLB380T
BOSCH 1 987 301 016
BOSCH 1 987 301 055
BOSCH 1 987 302 202
BOSCH 1 987 302 282
BOSCH 1 987 302 814
KNORR-BREMSE K153967N00
Truckline ST.20.076
AUGER 91351
K2 AOP215
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 88.58.110
ASHIKA 60-00-0241
ASHIKA 60-00-0619
JAPKO 600241
JAPKO 600619
ASHIKA 60-00-0241C
ASHIKA 60-00-0619C
JAPKO 600241C
JAPKO 600619C
A.B.S. 41097
TESLA B52201
HELLA 8GD 002 078-221
Ieteicamās alternatīvas
Klientu atsauksmes par HELLA Kvēlspuldze, Pagriezienu signāla lukturis 8GD 002 078-121
Atsauksme par šo preci vēl nav pievienota. Esiet pirmais - uzrakstiet atsauksmi un izsakiet savu viedokli par pirkumu citiem klientiem
Rakstīt komentāru
5 Atsauksmes Kvēlspuldze, Pagriezienu signāla lukturis 4082300191882
(0)
4 Atsauksmes Kvēlspuldze, Pagriezienu signāla lukturis 4082300191882
(0)
3 Atsauksmes Kvēlspuldze, Pagriezienu signāla lukturis 4082300191882
(0)
2 Atsauksmes Kvēlspuldze, Pagriezienu signāla lukturis 4082300191882
(0)
1 Atsauksmes Kvēlspuldze, Pagriezienu signāla lukturis 4082300191882
(0)