HELLA no 5DR 004 246-131: jūsu izvēlētā transportlīdzekļa
Auto rezerves daļas katalogā:
  • Aizdedzes un kvēlsveču sistēma
  • Amortizācija
  • Apgaismojums
  • Apsilde / ventilācija
  • Blīves un blīvgredzeni
  • Bremžu sistēma
  • Caurules un šļūtenes
  • Degvielas sistēma
  • Dzinēja dzesēšanas sistēma
  • Dzinējs
  • Elektroiekārta
  • Eļļas un šķidrumi
  • Filtrs
  • Gaisa kondicionēšanas sistēma
  • Gultņi
  • Izplūdes gāzu sistēma
  • Kardānvārpstas un diferenciāļi
  • Logu tīrītaju sistēma
  • Piedziņas vārpstas šarnīrs / piedziņas vārpstas
  • Piekabes aprīkojums / -komplektējošās daļas
  • Piekare, sviras
  • Remonta komplekti
  • Sajūgs / -uzkares daļas
  • Salona komforta aksesuāri
  • Sensori, releji, vadības bloki
  • Siksnas, ķēdes, rullīši
  • Stūres mehānisms
  • Transmisija
  • Virsbūves detaļas
Top Ģeneratora sprieguma regulators ražotājs
HELLA Ģeneratora sprieguma regulators pirkt lēti pie Rexbo
Ģeneratora sprieguma regulators HELLA 4082300166859 interneta veikals

HELLA Ģeneratora sprieguma regulators
Artikula numurs: 5DR 004 246-131

Ģeneratora sprieguma regulators 4082300166859: reitings
Atsauksmes (0)
  • Ražotāja ierobežojums: Hitachi
  • Darba spriegums [V]: 14,2
  • Nominālais spriegums [V]: 12
  • Šasijas numurs (VIN) no: T2000001
  • Stav: Jauns
103,67 €
iesk. 21% PVN,
neiesk. piegādes maksu
Nav noliktavā
- +
Pievienot grozam
Facebook
  • Cita informācija
  • Ražotāji: HELLA
  • Veids: Ģeneratora sprieguma regulators
  • EAN: 4082300166859
HELLA 4082300166859

HELLA Ģeneratora sprieguma regulators 4082300166859 ir piemērots šādiem transportlīdzekļiem:

OEM numuri
Atsauces numurs(-i) OEM:
Ražotāji OE numurs
GENERAL MOTORS 97122643
GENERAL MOTORS 97150200
HITACHI L170G3319
HITACHI L170G6308
HITACHI L170G7315
HITACHI LR170505
HITACHI LR170505B
HITACHI LR170G7315
ISUZU 8971226430
OPEL 1204240
OPEL 1204280
OPEL 6204042
Arī tālāk minētās preces ir piemērotas norādītajam OE numuram:
Ģeneratora sprieguma regulators ražotāji
HELLA 5DR 004 246-131
HELLA 5DR 009 728-131
BERU GER068
VEMO V40-13-41790
METZGER 2390039
HITACHI 130595
HITACHI 2500595
AS-PL ARE2009
CASCO CRE20105AS
ALANKO 10700468
VEMO V40-77-0025
BV PSH 052.000.071.210
BV PSH 052.000.071.840
BV PSH 052.000.071.890
BV PSH 052.000.143.890
HITACHI 132866
SASIC 9126028
HELLA 8EL 737 301-001
VALEO 437134
VALEO 439509
VALEO 746023
BOSCH 0 986 041 790
MAGNETI MARELLI 943346136010
MAGNETI MARELLI 943356591010
DELCO REMY DRA3545
JAPANPARTS ALU909
BTS TURBO L610135
ATL L 41 790
LAUBER 11.1172
MAGNETI MARELLI 943311721010
EUROTEC 12060307
HERTH+BUSS ELPARTS 32170505
UNIPOINT F042A05031
NK 4841790
DELCO REMY DRA3545N
LUCAS ELECTRICAL LRB00303
HELLA 8EL 011 711-071
STARK SKGN-0320080
JP GROUP 1290100800
JP GROUP 1290100809
MAGNETI MARELLI 944390900160
ELSTOCK 28-2772
ASHIKA 002-U909
MAGNETI MARELLI 063731172010
HC-Cargo 111515
BV PSH 135.810.070.080
BV PSH 135.810.070.415
HC-Cargo 138188
HC-Cargo 138190
HC-Cargo 138371
HC-Cargo 138372
HC-Cargo 139980
HC-Cargo 140989
WAI 21302N
DRI 228131702
HC-Cargo 230055
HC-Cargo 230094
JAPKO 2U909
HC-Cargo 333119
AD KÜHNER 401172RI
PowerMax 89213793
ROTOVIS Automotive Electrics 9090016
AS-PL A2001
AUTOELECTRO AEA3203
CASCO CAL20101AS
QUINTON HAZELL QRA1961
DELCO REMY RAA14656
ALANKO 10441886
ALANKO 10442366
ALANKO 10700477
ALANKO 11441886
ALANKO 11442366
RIDEX 4G0081
LUCAS LRB00303
ERA 210064A
Henkel Parts 3111368
Henkel Parts 3111369
Henkel Parts 3111374
MESSMER 210064A
AS-PL A2001PR
RIDEX REMAN 4G0081R
VALEO 200074
The NewLine RE7037N
MEAT & DORIA 5520063
ALANKO 10770013
STARDAX STX100023
HC-Cargo 140243
HC-Cargo 140910
STARDAX STX100023R
BV PSH 135.810.070.088
BV PSH 135.810.070.385
BV PSH 135.810.070.310
AS-PL A2001SR
TESLA TECHNICS TT11665 PRO
BLUE PRINT ADZ91112
MEAT & DORIA 52029
MAGNETI MARELLI 940016025100
ERA 215452
ERA 215410
MOBILETRON VR-H2000-41
MOBILETRON VR-H2000-53
MOBILETRON RH-48
MOBILETRON RH-72
MESSMER 215410
MESSMER 215452
ERA 215942
AS-PL ARR2002
LAUBER CQ1080597
MEAT & DORIA 52064
MEAT & DORIA 52109
LAUBER CQ1010616
HC-Cargo 140093
ERA 218029
CASCO CBH20107AS
LAUBER CQ1120016
CASCO CRC20104AS
CASCO CRO20032AS
CASCO CSL20102AS
CASCO CSR20018AS
ERA 231017
BV PSH 053.000.023.890
BV PSH 052.000.143.086
BV PSH 053.000.023.086
Ieteicamās alternatīvas
Klientu atsauksmes par HELLA Ģeneratora sprieguma regulators 5DR 004 246-131
Atsauksme par šo preci vēl nav pievienota. Esiet pirmais - uzrakstiet atsauksmi un izsakiet savu viedokli par pirkumu citiem klientiem
Rakstīt komentāru
5 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 4082300166859
(0)
4 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 4082300166859
(0)
3 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 4082300166859
(0)
2 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 4082300166859
(0)
1 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 4082300166859
(0)