ELRING no 834.823: jūsu izvēlētā transportlīdzekļa
Auto rezerves daļas katalogā:
  • Aizdedzes un kvēlsveču sistēma
  • Amortizācija
  • Apgaismojums
  • Apsilde / ventilācija
  • Blīves un blīvgredzeni
  • Bremžu sistēma
  • Caurules un šļūtenes
  • Degvielas sistēma
  • Dzinēja dzesēšanas sistēma
  • Dzinējs
  • Elektroiekārta
  • Eļļas un šķidrumi
  • Filtrs
  • Gaisa kondicionēšanas sistēma
  • Gultņi
  • Izplūdes gāzu sistēma
  • Kardānvārpstas un diferenciāļi
  • Logu tīrītaju sistēma
  • Piedziņas vārpstas šarnīrs / piedziņas vārpstas
  • Piekabes aprīkojums / -komplektējošās daļas
  • Piekare, sviras
  • Remonta komplekti
  • Sajūgs / -uzkares daļas
  • Salona komforta aksesuāri
  • Sensori, releji, vadības bloki
  • Siksnas, ķēdes, rullīši
  • Stūres mehānisms
  • Transmisija
  • Virsbūves detaļas
Top Blīvgredzens, eļļas noliešanas korķis ražotājs
ELRING Blīvgredzens, eļļas noliešanas korķis pirkt lēti pie Rexbo
Blīvgredzens, Eļļas noliešanas korķis NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Iekšējais diametrs: 16mm ELRING 4041248184622 interneta veikals

ELRING Blīvgredzens, Eļļas noliešanas korķis NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Iekšējais diametrs: 16mm
Artikula numurs: 834.823

Blīvgredzens, Eļļas noliešanas korķis 4041248184622: reitings
Atsauksmes (0)
  • Materiāls: NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
  • Iekšējais diametrs [mm]: 16
  • Biezums [mm]: 1,5
  • Forma: A-forma
  • alternatīvais remkomplekts: 036.400, 505.550, 505.540
  • Blīves konstrukcija: Metāla-elastomēru blīve
  • Diametrs [mm]: 24
  • Preces klasifikācijas kods: 7318290000
  • TECDOC-Dzinēja numurs: 5AQ 604
  • Stav: Jauns
1,42 €
(Cena par vienību)
iesk. 21% PVN,
neiesk. piegādes maksu
Ir noliktavā
- +
Pievienot grozam
Facebook
  • Cita informācija
  • Ražotāji: ELRING
  • Veids: Blīvgredzens, Eļļas noliešanas korķis
  • EAN: 4041248184622
ELRING 4041248184622

ELRING Blīvgredzens, Eļļas noliešanas korķis 4041248184622 ir piemērots šādiem transportlīdzekļiem:

OEM numuri
Atsauces numurs(-i) OEM:
Ražotāji OE numurs
BUICK 09112427
CADILLAC 09112427
CHEVROLET 09112427
CITROËN 016454
CITROËN 016488
CITROËN 97532964
DACIA 110265505R
DACIA 6001543169
DACIA 7700266044
DACIA 7700733555
DACIA 8200641648
DS 016454
DS 016488
FIAT 6000616182
FIAT 9400164889
GENERAL MOTORS 09112427
GMC 09112427
HUMMER 09112427
IVECO 98474309
IVECO 99489019
LAND ROVER LR000680
MERCEDES-BENZ 6079970345
MERCEDES-BENZ A6079970345
MINI 11427805984
MINI 12617546239
MITSUBISHI M883408
NISSAN 1102600Q0D
NISSAN 1102600Q0H
NISSAN 110265505R
NISSAN 15066AW300
OLDSMOBILE 09112427
OPEL 3553055
OPEL 4434243
OPEL 93198297
PEUGEOT 016454
PEUGEOT 016488
PONTIAC 09112427
RENAULT 110265505R
RENAULT 6001543169
RENAULT 7700266044
RENAULT 7700733555
RENAULT 8200641648
ROVER LR000680
SATURN 09112427
VOLVO 3121867
VOLVO 982724
Arī tālāk minētās preces ir piemērotas norādītajam OE numuram:
Blīvgredzens, Eļļas noliešanas korķis ražotāji
ELRING 422.090
ELRING 834.823
FEBI BILSTEIN 24359
CORTECO 006339H
CORTECO 006339S
CORTECO 008798H
SWAG 50 92 4359
SASIC 1640540
TOPRAN 721 133
VAICO V25-0583
AJUSA 21008600
DT Spare Parts 2.10221
PAYEN PB852
REINZ 70-33769-00
PAYEN KG5012
FA1 542.470.100
FA1 970.330-U-25
FA1 970.330.100
FA1 542.470-U-25
Metalcaucho 02024
AUTOMEGA 190041510
FARE SA 2037
KS TOOLS 430.1508
KS TOOLS 430.1521
KS TOOLS 430.1524
KS TOOLS 430.1525
KS TOOLS 430.2508
KS TOOLS 430.2521
KS TOOLS 430.2524
KS TOOLS 430.2525
ELWIS ROYAL 7015410
CAUTEX 952109
STC T402024
STARK SKODP-2570015
RIDEX 135O0016
GOOM ODP-0012
KS TOOLS 430.0508
KS TOOLS 430.0521
KS TOOLS 430.0524
KS TOOLS 430.0525
MI.R.A. 55/3555
AJUSA 20003300
CAUTEX 952035
TRISCAN 9500 1019
SWAG 60 94 4793
FEBI BILSTEIN 44793
AJUSA 20002700
VAICO V46-0562
AJUSA 00502300
FEBI BILSTEIN 102181
SWAG 60 10 2181
Metalcaucho 39208
STC T439208
GOOM ODP-0005
FARE SA 19911
VAICO V10-3326
FEBI BILSTEIN 101250
SWAG 60 10 1250
DAKAtec 30504
REINZ 70-31610-00
ELRING 813.052
AJUSA 18001200
TOPRAN 721 131
FA1 968.330.100
FEBI BILSTEIN 44850
SWAG 60 94 4850
ELWIS ROYAL 5244201
FA1 968.330.010
RIDEX 4051S0009
FAST FT94716
GOOM ODP-0001
BLUE PRINT ADBP010002
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.67.253
SASIC 4001073
ELRING 153.290
DT Spare Parts 7.50620
Ieteicamās alternatīvas
Klientu atsauksmes par ELRING Blīvgredzens, Eļļas noliešanas korķis 834.823
Atsauksme par šo preci vēl nav pievienota. Esiet pirmais - uzrakstiet atsauksmi un izsakiet savu viedokli par pirkumu citiem klientiem
Rakstīt komentāru
5 Atsauksmes Blīvgredzens, Eļļas noliešanas korķis 4041248184622
(0)
4 Atsauksmes Blīvgredzens, Eļļas noliešanas korķis 4041248184622
(0)
3 Atsauksmes Blīvgredzens, Eļļas noliešanas korķis 4041248184622
(0)
2 Atsauksmes Blīvgredzens, Eļļas noliešanas korķis 4041248184622
(0)
1 Atsauksmes Blīvgredzens, Eļļas noliešanas korķis 4041248184622
(0)