ALANKO no 10443525: jūsu izvēlētā transportlīdzekļa
Auto rezerves daļas katalogā:
  • Aizdedzes un kvēlsveču sistēma
  • Amortizatori / balstiekārtas atsperes / lāgu atsperes
  • Apgaismojums
  • Apsilde / ventilācija
  • Blīves un blīvgredzeni
  • Bremžu sistēma
  • Caurules un šļūtenes
  • Degvielas sistēma
  • Dzinēja dzesēšanas sistēma
  • Dzinējs
  • Elektroiekārta
  • Eļļas un šķidrumi
  • Filtrs
  • Gaisa kondicionēšanas sistēma
  • Gultņi
  • Izplūdes gāzu sistēma
  • Kardānvārpstas un diferenciāļi
  • Logu tīrītaju sistēma
  • Piedziņas vārpstas šarnīrs / piedziņas vārpstas
  • Piekabes aprīkojums / -komplektējošās daļas
  • Piekare, sviras
  • Remonta komplekti
  • Sajūgs / -uzkares daļas
  • Salona komforta aksesuāri
  • Sensori, releji, vadības bloki
  • Siksnas, ķēdes, rullīši
  • Stūres mehānisms
  • Transmisija
  • Virsbūves daļas, lukturi, logi
Top Ģenerators ražotājs
ALANKO Ģenerators pirkt lēti pie Rexbo
Ģenerators 180A ALANKO 4053082258100 interneta veikals

ALANKO Ģenerators 180A
Artikula numurs: 10443525

Ģenerators 4053082258100: reitings
Atsauksmes (0)
  • Ģeneratora uzlādes strāva [A]: 180
  • Spriegums [V]: 12
  • Izlaiduma gads līdz: 07/2009
  • Piedziņas skriemelis-Ø [mm]: 66
  • Piedziņas skriemelis: ar brīvgaitas siksnas piedziņas skriemeli
  • Rievu skaits: 6
  • Spraudkontakta veids-ID: B+(M8),COM
  • Jauna detaļa:
  • Mērvienība: Gabals
  • Stav: Jauns
236,96 €
iesk. 21% PVN,
neiesk. piegādes maksu
Nav noliktavā
- +
Pievienot grozam
Facebook
Produkta detaļas
  • Tr. līdzekļa aprīkojums: Tr. līdzekļiem ar automātisko gaisa kondicionēšanas sistēmu
  • Cita informācija
  • Ražotāji: ALANKO
  • Veids: Ģenerators
  • EAN: 4053082258100
ALANKO 4053082258100

ALANKO Ģenerators 4053082258100 ir piemērots šādiem transportlīdzekļiem:

OEM numuri
Atsauces numurs(-i) OEM:
Ražotāji OE numurs
AUDI 06E903016G
AUDI 06E903016GX
AUDI 06E903016K
AUDI 06E903016KX
AUDI 06E903016LX
AUDI 06E903016M
AUDI 06E903016MX
AUDI 06E903016T
AUDI 06E903016TX
AUDI 06E903018H
AUDI 06E903018HX
AUDI 6E903016G
AUDI 6E903016GX
AUDI 6E903016K
AUDI 6E903016KX
AUDI 6E903016LX
AUDI 6E903016M
AUDI (FAW) 06E903016MX
AUDI (FAW) 6E903016KX
HITACHI LR1180858
RENAULT TG17C023
VAG 06E903016G
VAG 06E903016GX
VAG 06E903016K
VAG 06E903016KX
VAG 06E903016L
VAG 06E903016LX
VAG 06E903016M
VAG 06E903016MX
VAG 06E903016T
VAG 06E903016TX
VAG 6E903016G
VAG 6E903016K
VAG 6E903016KX
VAG 6E903016L
VAG 6E903016MX
VW 06E903016G
VW 06E903016K
VW 06E903016KX
VW 06E903016L
VW 06E903016LX
VW 06E903016M
VW 06E903016MX
VW 06E903016T
VW 06E903016TX
VW 06E903018H
VW 06E903018HX
VW 6E903016L
Arī tālāk minētās preces ir piemērotas norādītajam OE numuram:
Ģenerators ražotāji
VALEO 437528
VALEO 439554
BOSCH 0 121 715 022
INA 535 0130 10
INA 535 0201 10
VEMO V10-13-90392
TRISCAN 8641 294019
TRISCAN 8641 294022
DELCO REMY DRA0358
EUROTEC 12090219
HELLA 8EL 012 240-391
HERTH+BUSS ELPARTS 32437528
VALEO 588084
LUCAS ELECTRICAL LRA02365
DELCO REMY DRA0053
MAGNETI MARELLI 944390903920
WAI 11162N
HC-Cargo 115414
EUROTEC 12090617
HITACHI 136164
CV PSH 205.521.180.004
CV PSH 205.521.180.500
CV PSH 205.521.180.505
CV PSH 205.549.180.210
CV PSH 205.549.180.215
HITACHI 2506164
IJS GROUP 30-1118
IJS GROUP 30-1138
INA 529 0242 10
AD KÜHNER 554439RIH
PowerMax 89214975
ROTOVIS Automotive Electrics 9090392
ROTOVIS Automotive Electrics 9090661
AS-PL A0460
AS-PL A3257
AS-PL A3265
LUCAS ELECTRICAL LRA03921
LUCAS ELECTRICAL LRA03967
EUROTEC 12090779
ALANKO 10443525
ALANKO 11443525
AD KÜHNER 553122RIV
ALANKO 10444657
CV PSH 205.521.180.014
CV PSH 205.549.180.014
PowerMax 89216337
Henkel Parts 3114922
Henkel Parts 3114923
Henkel Parts 3114925
Henkel Parts 3114926
Henkel Parts 3115001
Henkel Parts 3115002
AD KÜHNER 554417RI
STARK SKGN-0321354
RIDEX 4G1132
AS-PL A0722S
AS-PL A0723S
AS-PL A3471S
CV PSH 205.549.180.280
INA 529 0509 20
STARDAX STX102161
VALEO 443425
CV PSH 205.521.180.502
VALEO 444290
CV PSH 205.549.180.018
Ieteicamās alternatīvas
Klientu atsauksmes par ALANKO Ģenerators 10443525
Atsauksme par šo preci vēl nav pievienota. Esiet pirmais - uzrakstiet atsauksmi un izsakiet savu viedokli par pirkumu citiem klientiem
Rakstīt komentāru
5 Atsauksmes Ģenerators 4053082258100
(0)
4 Atsauksmes Ģenerators 4053082258100
(0)
3 Atsauksmes Ģenerators 4053082258100
(0)
2 Atsauksmes Ģenerators 4053082258100
(0)
1 Atsauksmes Ģenerators 4053082258100
(0)