VARTA no 5852000803162: jūsu izvēlētā transportlīdzekļa
Auto rezerves daļas katalogā:
  • Aizdedzes un kvēlsveču sistēma
  • Amortizatori / balstiekārtas atsperes / lāgu atsperes
  • Apgaismojums
  • Apsilde / ventilācija
  • Blīves un blīvgredzeni
  • Bremžu sistēma
  • Caurules un šļūtenes
  • Degvielas sistēma
  • Dzinēja dzesēšanas sistēma
  • Dzinējs
  • Elektroiekārta
  • Eļļas un šķidrumi
  • Filtrs
  • Gaisa kondicionēšanas sistēma
  • Gultņi
  • Izplūdes gāzu sistēma
  • Kardānvārpstas un diferenciāļi
  • Logu tīrītaju sistēma
  • Piedziņas vārpstas šarnīrs / piedziņas vārpstas
  • Piekabes aprīkojums / -komplektējošās daļas
  • Piekare, sviras
  • Remonta komplekti
  • Sajūgs / -uzkares daļas
  • Salona komforta aksesuāri
  • Sensori, releji, vadības bloki
  • Siksnas, ķēdes, rullīši
  • Stūres mehānisms
  • Transmisija
  • Virsbūves daļas, lukturi, logi
Top Akumulatoru baterija ražotājs
VARTA Akumulatoru baterija pirkt lēti pie Rexbo
Startera akumulatoru baterija Bagāžas nodalījums VARTA 4016987119563 interneta veikals

VARTA Startera akumulatoru baterija Bagāžas nodalījums SILVER dynamic
Artikula numurs: 5852000803162

Startera akumulatoru baterija 4016987119563: reitings
Atsauksmes (0)
  • Spriegums [V]: 12
  • Akumulatoru baterijas ietilpība [Ah]: 85
  • CCA strāva EN [A]: 800
  • Polu izvadu izvietojums:
  • Polu izvada tips: 1
  • Grīdas līstes izpildījums: B13
  • Garums [mm]: 315
  • Platums [mm]: 175
  • Augstums [mm]: 175
  • Ievērot servisa informāciju:
  • Produktu līnija: SILVER dynamic
  • DIN/ISO: LB4
  • Akumulatoru baterija: Svina skābes akumulators
  • Uzstādīšanas puse: Bagāžas nodalījums
  • Stav: Jauns
177,58 €
iesk. 21% PVN,
neiesk. piegādes maksu
Ir noliktavā
- +
Pievienot grozam
Facebook
  • Cita informācija
  • Ražotāji: VARTA
  • Veids: Startera akumulatoru baterija
  • EAN: 4016987119563
VARTA 4016987119563

VARTA Startera akumulatoru baterija 4016987119563 ir piemērots šādiem transportlīdzekļiem:

OEM numuri
Atsauces numurs(-i) OEM:
Ražotāji OE numurs
AUDI 1J0915105AG
AUDI 4F0915105B
AUDI 8D0915105C
AUDI 8D0915105D
AUDI 8D0915105H
AUDI 8ZO915105D
BMW 61214141570
BMW 61218361194
BMW 61218363903
BMW 61218363904
BMW 61218363905
BMW 61218363906
BMW 61218376450
BMW 61218381740
BMW 61218381742
BMW 61218381743
BMW 61218381744
BMW 61218381745
BMW 61218381746
FIAT 46840940
FIAT 50500230
FIAT 50501113
FIAT 50501114
FIAT 71718462
FIAT 71740269
FORD 1426522
FORD 2354656
FORD 6G9N10655PA
FORD 98AB10655DA
FORD 98AX10655D4A
FORD JAMJ10655GAA
MERCEDES-BENZ 0009821708
MERCEDES-BENZ A0009821708
NISSAN 2441000Q0K
OPEL 19000549
OPEL 19023197
OPEL 19023519
OPEL 620127
OPEL 6201273
OPEL 91156435
OPEL 9199053
PORSCHE 99961108000
RENAULT 7711222782
RENAULT 8200400846
SEAT 1J0915105AG
SKODA 3B0915105
SKODA 8Z0915105D
TOYOTA 28800YZZAQ
VARTA 110
VARTA 533098
Arī tālāk minētās preces ir piemērotas norādītajam OE numuram:
Startera akumulatoru baterija ražotāji
EXIDE EB802
VARTA 5804060743132
VARTA 5852000803162
BOSCH 0 092 S40 070
BOSCH 0 092 S40 100
BOSCH 0 092 S50 100
DUPLI COLOR 538216
DUPLI COLOR 538346
DUPLI COLOR 539619
DUPLI COLOR 575907
DUPLI COLOR 598562
DUPLI COLOR 598616
DUPLI COLOR 598814
DUPLI COLOR 600227
DUPLI COLOR 611612
DUPLI COLOR 611681
DUPLI COLOR 612398
DUPLI COLOR 714245
DUPLI COLOR 717499
DUPLI COLOR 805325
DUPLI COLOR 807022
DUPLI COLOR 807138
DUPLI COLOR 835094
CENTRA CB802
MOTIP 41000
MOTIP 41410
MOTIP 41460
MOTIP 41470
MOTIP 41500
MOTIP 41750
MOTIP 55300
MOTIP 941000
MOTIP 941410
MOTIP 941470
MOTIP 941530
MOTIP 941750
MOTIP 941900
MOTIP 955300
YUASA YBX3110
YUASA YBX5110
DUPLI COLOR 840159
DUPLI COLOR 600333
DUPLI COLOR 611735
DUPLI COLOR 611780
MAGNETI MARELLI 069080700006
VMF 58035
MASTER-SPORT 780858502
MASTER-SPORT 790706500
MASTER-SPORT 790807300
MAXGEAR 572 409 068
MAXGEAR 85-0005
Continental 2800012024280
FAST FT75209
MAXGEAR 85-0015
TAB 189085
ERA S58012
EMPEX 56-053
MAXGEAR 572409068 D722
MAXGEAR 85-0043
VOLTMASTER 58008
Ieteicamās alternatīvas
Klientu atsauksmes par VARTA Startera akumulatoru baterija 5852000803162
Atsauksme par šo preci vēl nav pievienota. Esiet pirmais - uzrakstiet atsauksmi un izsakiet savu viedokli par pirkumu citiem klientiem
Rakstīt komentāru
5 Atsauksmes Startera akumulatoru baterija 4016987119563
(0)
4 Atsauksmes Startera akumulatoru baterija 4016987119563
(0)
3 Atsauksmes Startera akumulatoru baterija 4016987119563
(0)
2 Atsauksmes Startera akumulatoru baterija 4016987119563
(0)
1 Atsauksmes Startera akumulatoru baterija 4016987119563
(0)