METZGER no 2390019: jūsu izvēlētā transportlīdzekļa
Auto rezerves daļas katalogā:
  • Aizdedzes un kvēlsveču sistēma
  • Amortizācija
  • Apgaismojums
  • Apsilde / ventilācija
  • Blīves un blīvgredzeni
  • Bremžu sistēma
  • Caurules un šļūtenes
  • Degvielas sistēma
  • Dzinēja dzesēšanas sistēma
  • Dzinējs
  • Elektroiekārta
  • Eļļas un šķidrumi
  • Filtrs
  • Gaisa kondicionēšanas sistēma
  • Gultņi
  • Izplūdes gāzu sistēma
  • Kardānvārpstas un diferenciāļi
  • Logu tīrītaju sistēma
  • Piedziņas vārpstas šarnīrs / piedziņas vārpstas
  • Piekabes aprīkojums / -komplektējošās daļas
  • Piekare, sviras
  • Remonta komplekti
  • Sajūgs / -uzkares daļas
  • Salona komforta aksesuāri
  • Sensori, releji, vadības bloki
  • Siksnas, ķēdes, rullīši
  • Stūres mehānisms
  • Transmisija
  • Virsbūves detaļas
Top Ģeneratora sprieguma regulators ražotājs
METZGER Ģeneratora sprieguma regulators pirkt lēti pie Rexbo
Ģeneratora sprieguma regulators METZGER 4250032528270 interneta veikals

METZGER Ģeneratora sprieguma regulators
Artikula numurs: 2390019

Ģeneratora sprieguma regulators 4250032528270: reitings
Atsauksmes (0)
  • Ražotāja ierobežojums: BOSCH
  • Stiprinājuma diametrs [mm]: 28
  • Ģeneratora modelis: Sprieguma regulators ar negatīvo regulēšanu
  • Nominālais spriegums [V]: 24
  • Darba spriegums [V]: 28,0
  • Ģeneratora numurs: Am KFZ ermitteln!
  • Dzinēja kods: OM 364.906
  • Stav: Jauns
17,29 €
iesk. 21% PVN,
neiesk. piegādes maksu
Nav noliktavā
- +
Pievienot grozam
Facebook
Produkta detaļas
  • Transportlīdzekļa tips: 970;972
  • Cita informācija
  • Ražotāji: METZGER
  • Veids: Ģeneratora sprieguma regulators
  • EAN: 4250032528270
METZGER 4250032528270

METZGER Ģeneratora sprieguma regulators 4250032528270 ir piemērots šādiem transportlīdzekļiem:

OEM numuri
Atsauces numurs(-i) OEM:
Ražotāji OE numurs
AUDI 2RP903803A
CATERPILLAR 2Y9541
CUMMINS 3870981
CUMMINS 3870982
DAF 0068353
DAF 1698185
DAF 244426
DAF 3239266
DAF 694060
DAF 9600908
DEUTZ-FAHR 1173070
DEUTZ-FAHR 1178336
DEUTZ-FAHR 1318299
DEUTZ-FAHR 1320913
DEUTZ-FAHR 79074715
DEUTZ-FAHR 8122152
DEUTZ-FAHR 93158421
FIAT 7506957
FIAT 75206957
FIAT 8198422
FORD 6094906
FORD 82DB10316AA
FORD DB10316AA
IVECO 75206957
IVECO 79074715
IVECO 8198422
IVECO 93158421
KÄSSBOHRER 74213290050
KÄSSBOHRER 7421347002
KHD 1173070
KHD 1178336
KHD 1318299
KHD 1320913
KHD 8122152
LIEBHERR 5004185
LIEBHERR 5603582
MAGIRUS-DEUTZ 79074715
MAGIRUS-DEUTZ 93158421
MAN 81256016014
MAN 81256016016
MAN 81256016024
MAN 81256016033
MERCEDES-BENZ 0001541705
MERCEDES-BENZ 0001541905
MERCEDES-BENZ 0021546106
MERCEDES-BENZ 0021549406
MERCEDES-BENZ 0021549906
MERCEDES-BENZ 0031540006
MERCEDES-BENZ A0001541705
MERCEDES-BENZ A0001541905
Arī tālāk minētās preces ir piemērotas norādītajam OE numuram:
Ģeneratora sprieguma regulators ražotāji
HELLA 5DR 004 246-561
BERU GER007
BOSCH 1 197 311 301
FEBI BILSTEIN 18197
MEYLE 034 015 0005
VEMO V30-77-0018
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 01.17.031
METZGER 2390019
DT Spare Parts 4.60917
HELLA 5DR 004 246-021
HERTH+BUSS ELPARTS 35000157
HERTH+BUSS ELPARTS 35000158
HITACHI 130528
LAUBER CQ1010003
SAMPA 094.088
MAXGEAR 10-0029
MESSMER 215269
HITACHI 2500528
PRESTOLITE ELECTRIC 860912
AS-PL ARE0005
AS-PL ARE0005(BOSCH)
AUGER 77007
AS-PL ARE0005S
DT Spare Parts 4.60915
HELLA 5DR 004 241-161
HELLA 5DR 004 241-171
HITACHI 130525
HITACHI 2500525
BOSCH 1 986 AE0 007
BOSCH 1 197 311 306
BOSCH 1 987 237 057
LAUBER CQ1010008
BOSCH 1 197 311 300
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 05.17.005
BOSCH 0 192 053 006
BV PSH 052.000.627.840
BV PSH 052.000.627.890
ERA 215268
ERA 215269
MOBILETRON VR-B203
MESSMER 215268
BERU GER006
ALANKO 10700079
HELLA 5DR 004 241-111
BERU GER009
MAGNETI MARELLI 940038006010
FEBI BILSTEIN 11642
HITACHI 130524
ERA 215279
MOBILETRON VR-B197
SASIC 4442262
ERA 215278
MESSMER 215279
HITACHI 2500524
LAUBER CQ1010109
ALANKO 10700059
3RG 24240
MEAT & DORIA 52191
BV PSH 052.000.077.211
BV PSH 052.000.077.212
MOBILETRON VR-B198
HC-Cargo 135856
BERU GER003
FEBI BILSTEIN 17202
SWAG 30 91 7202
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.17.005
JP GROUP 1190200900
JP GROUP 1190200902
MAXGEAR 10-0021
ALANKO 10700216
AIC 50679
MAGNETI MARELLI 940038007010
HELLA 5DR 004 246-571
BERU GER023
BOSCH 1 197 311 304
METZGER 2390020
HITACHI 130532
HITACHI 2500532
PRESTOLITE ELECTRIC 860913
AS-PL ARE0022
AS-PL ARE0022(BOSCH)
Ieteicamās alternatīvas
Klientu atsauksmes par METZGER Ģeneratora sprieguma regulators 2390019
Atsauksme par šo preci vēl nav pievienota. Esiet pirmais - uzrakstiet atsauksmi un izsakiet savu viedokli par pirkumu citiem klientiem
Rakstīt komentāru
5 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 4250032528270
(0)
4 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 4250032528270
(0)
3 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 4250032528270
(0)
2 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 4250032528270
(0)
1 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 4250032528270
(0)