HERTH+BUSS ELPARTS no 35000158: jūsu izvēlētā transportlīdzekļa
Auto rezerves daļas katalogā:
  • Aizdedzes un kvēlsveču sistēma
  • Amortizācija
  • Apgaismojums
  • Apsilde / ventilācija
  • Blīves un blīvgredzeni
  • Bremžu sistēma
  • Caurules un šļūtenes
  • Degvielas sistēma
  • Dzinēja dzesēšanas sistēma
  • Dzinējs
  • Elektroiekārta
  • Eļļas un šķidrumi
  • Filtrs
  • Gaisa kondicionēšanas sistēma
  • Gultņi
  • Izplūdes gāzu sistēma
  • Kardānvārpstas un diferenciāļi
  • Logu tīrītaju sistēma
  • Piedziņas vārpstas šarnīrs / piedziņas vārpstas
  • Piekabes aprīkojums / -komplektējošās daļas
  • Piekare, sviras
  • Remonta komplekti
  • Sajūgs / -uzkares daļas
  • Salona komforta aksesuāri
  • Sensori, releji, vadības bloki
  • Siksnas, ķēdes, rullīši
  • Stūres mehānisms
  • Transmisija
  • Virsbūves detaļas
Top Ģeneratora sprieguma regulators ražotājs
HERTH+BUSS ELPARTS Ģeneratora sprieguma regulators pirkt lēti pie Rexbo
Ģeneratora sprieguma regulators HERTH+BUSS ELPARTS 4026736004248 interneta veikals

HERTH+BUSS ELPARTS Ģeneratora sprieguma regulators
Artikula numurs: 35000158

Ģeneratora sprieguma regulators 4026736004248: reitings
Atsauksmes (0)
  • Darba spriegums [V]: 28,5
  • Ražotāja ierobežojums: Bosch
  • Ģeneratora modelis: Sprieguma regulators ar negatīvo regulēšanu
  • Spriegums [V]: 24
  • Diametrs [mm]: 28
  • Ievērot tehniskos datus:
  • Stav: Jauns
16,36 €
iesk. 21% PVN,
neiesk. piegādes maksu
Nav noliktavā
- +
Pievienot grozam
Facebook
  • Cita informācija
  • Ražotāji: HERTH+BUSS ELPARTS
  • Veids: Ģeneratora sprieguma regulators
  • EAN: 4026736004248
HERTH+BUSS ELPARTS 4026736004248

HERTH+BUSS ELPARTS Ģeneratora sprieguma regulators 4026736004248 ir piemērots šādiem transportlīdzekļiem:

OEM numuri
Atsauces numurs(-i) OEM:
Ražotāji OE numurs
DAF 0068353
DAF 0068499
DAF 0694060
DAF 1299616
DAF 1606217
DAF 1676162
DEUTZ-FAHR 01318299
DEUTZ-FAHR 79074715
FIAT 8198422
FIAT 93158421
FORD 6094906
FORD 82DB10316AA
IVECO 01180407
IVECO 1318299
IVECO 71451476
IVECO 93158124
KÄSSBOHRER 74213290050
KÄSSBOHRER 7421347002
KHD 1173070
KHD 1178336
KHD 1180407
KHD 1318299
KHD 1320913
KHD 8122152
LIEBHERR 5004185
LIEBHERR 5603582
MAGIRUS-DEUTZ 79074715
MAGIRUS-DEUTZ 93158421
MAN 81256016014
MAN 81256016016
MAN 81256016024
MAN 81256016031
MAN 81256016033
MAN 81256016035
MAN K0001178336
MAN K0001320913
MERCEDES-BENZ 0001541306
MERCEDES-BENZ 0001541705
MERCEDES-BENZ 0001541905
MERCEDES-BENZ 0021548406
MERCEDES-BENZ 0021549406
MERCEDES-BENZ 0021549906
MERCEDES-BENZ 0031540006
MERCEDES-BENZ A0001541306
MERCEDES-BENZ A0001541705
MERCEDES-BENZ A0021548406
MERCEDES-BENZ A0021549406
MERCEDES-BENZ A0031540006
RENAULT 5000820871
RENAULT 5001831960
Arī tālāk minētās preces ir piemērotas norādītajam OE numuram:
Ģeneratora sprieguma regulators ražotāji
BOSCH 6 033 RD0 002
HELLA 5DR 004 244-281
HERTH+BUSS ELPARTS 35000138
HERTH+BUSS ELPARTS 35000158
HITACHI 130527
BOSCH 1 987 237 063
ALANKO 10444502
AS-PL ARE0241S
HELLA 5DR 004 246-561
BERU GER007
BOSCH 1 197 311 301
FEBI BILSTEIN 18197
MEYLE 034 015 0005
VEMO V30-77-0018
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 01.17.031
METZGER 2390019
DT Spare Parts 4.60917
HELLA 5DR 004 246-021
HERTH+BUSS ELPARTS 35000157
HITACHI 130528
LAUBER CQ1010003
SAMPA 094.088
MAXGEAR 10-0029
MESSMER 215269
HITACHI 2500528
PRESTOLITE ELECTRIC 860912
AS-PL ARE0005
AS-PL ARE0005(BOSCH)
AUGER 77007
AS-PL ARE0005S
DT Spare Parts 4.60915
HELLA 5DR 004 246-571
BERU GER023
BOSCH 1 197 311 304
METZGER 2390020
HITACHI 130532
ERA 215269
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 05.17.005
HITACHI 2500532
PRESTOLITE ELECTRIC 860913
AS-PL ARE0022
AS-PL ARE0022(BOSCH)
BV PSH 052.000.052.211
BV PSH 052.000.052.840
BV PSH 052.000.052.890
BOSCH 1 197 311 306
BOSCH 1 987 237 057
LAUBER CQ1010008
BOSCH 1 197 311 300
FEBI BILSTEIN 11642
HITACHI 130525
BOSCH 1 197 311 323
BOSCH 0 192 053 006
BV PSH 052.000.627.840
BV PSH 052.000.627.890
ERA 215268
MOBILETRON VR-B203
MESSMER 215268
BOSCH 1 197 311 317
BOSCH 1 987 237 073
HELLA 5DR 004 241-161
BERU GER006
HELLA 5DR 004 241-171
HITACHI 2500525
BOSCH 1 197 311 309
MOBILETRON VR-B198
HC-Cargo 135856
ERA 215278
MEAT & DORIA 52191
BERU GER003
FEBI BILSTEIN 17202
SWAG 30 91 7202
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.17.005
JP GROUP 1190200900
JP GROUP 1190200902
MAXGEAR 10-0021
ALANKO 10700216
AIC 50679
BOSCH 1 197 311 310
HERTH+BUSS ELPARTS 35000170
ERA 215273
BOSCH 1 987 237 066
AS-PL ARE0026
AS-PL ARE0026(BOSCH)
BV PSH 052.000.610.211
BV PSH 052.000.610.212
MEAT & DORIA 52214
MAGNETI MARELLI 940038007010
ERA 215279
MESSMER 215279
Ieteicamās alternatīvas
Klientu atsauksmes par HERTH+BUSS ELPARTS Ģeneratora sprieguma regulators 35000158
Atsauksme par šo preci vēl nav pievienota. Esiet pirmais - uzrakstiet atsauksmi un izsakiet savu viedokli par pirkumu citiem klientiem
Rakstīt komentāru
5 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 4026736004248
(0)
4 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 4026736004248
(0)
3 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 4026736004248
(0)
2 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 4026736004248
(0)
1 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 4026736004248
(0)