HELLA no 8GP 003 594-121: jūsu izvēlētā transportlīdzekļa
Auto rezerves daļas katalogā:
  • Aizdedzes un kvēlsveču sistēma
  • Amortizatori / balstiekārtas atsperes / lāgu atsperes
  • Apgaismojums
  • Apsilde / ventilācija
  • Blīves un blīvgredzeni
  • Bremžu sistēma
  • Caurules un šļūtenes
  • Degvielas sistēma
  • Dzinēja dzesēšanas sistēma
  • Dzinējs
  • Elektroiekārta
  • Eļļas un šķidrumi
  • Filtrs
  • Gaisa kondicionēšanas sistēma
  • Gultņi
  • Izplūdes gāzu sistēma
  • Kardānvārpstas un diferenciāļi
  • Logu tīrītaju sistēma
  • Piedziņas vārpstas šarnīrs / piedziņas vārpstas
  • Piekabes aprīkojums / -komplektējošās daļas
  • Piekare, sviras
  • Remonta komplekti
  • Sajūgs / -uzkares daļas
  • Salona komforta aksesuāri
  • Sensori, releji, vadības bloki
  • Siksnas, ķēdes, rullīši
  • Stūres mehānisms
  • Transmisija
  • Virsbūves daļas, lukturi, logi
HELLA pirkt lēti pie Rexbo
Kvēlspuldze, Numura apgaismojuma lukturis Pick-up HELLA 4082300192209 interneta veikals

HELLA Kvēlspuldze, Numura apgaismojuma lukturis Pick-up
Artikula numurs: 8GP 003 594-121

Kvēlspuldze, Numura apgaismojuma lukturis 4082300192209: reitings
Atsauksmes (0)
  • Lampas tips: W5W
  • Spriegums [V]: 12
  • Nominālā jauda [W]: 5
  • Daudzums: 10
  • Pārbaudes vērtība: E1
  • Patronas izpildījums: W2,1x9,5d
  • Konteinera tips: Kaste
  • Aprīkojuma variants: Pick-up
  • Stav: Jauns
0,59 € Ietaupi: 15%
0,50 €
iesk. 21% PVN,
Piegāde
Ir noliktavā
- +
Pievienot grozam
Facebook
  • Cita informācija
  • Ražotāji: HELLA
  • Veids: Kvēlspuldze, Numura apgaismojuma lukturis
  • EAN: 4082300192209
HELLA 4082300192209

HELLA Kvēlspuldze, Numura apgaismojuma lukturis 4082300192209 ir piemērots šādiem transportlīdzekļiem:

OEM numuri
Atsauces numurs(-i) OEM:
Ražotāji OE numurs
AEBI 1297700611
AGCO 45081300
AGCO D45081300
ASTON MARTIN 0690370707
ATLAS COPCO 1089057601
BAIC 128404152
BMW 07119978373
BMW 9978373
BMW (BRILLIANCE) 07119978373
BMW (BRILLIANCE) 9978373
CASE IH 84058228
CLAAS 02157650
CLAAS 7703097516
DAF 1354854
FENDT 3907271M1
FENDT D45081300
HELLA 082416
HELLA W5W
HOBBYCAR 6501220295
HOBBYCAR 6501220299
HYMER 1053986
HYMER 1209410
HYMER 120941000
JOHN DEERE CC119178
JUNGHEINRICH 51169750
KÄSSBOHRER 75811750000
KNAUS 050756
KNAUS T050756
KRAMER 56511
KRONE 03038640
LANGENDORF 1134860
LANGENDORF B170992
MAN ZF920006658
MERCEDES-BENZ 0002481V002L044
MERCEDES-BENZ A0002481V002L044
MERCEDES-BENZ (BBDC) 0002481V002L044
MERCEDES-BENZ (BBDC) A0002481V002L044
MINI 07119978373
MINI 9978373
MITSUBISHI MR910391
MITSUBISHI SMR910391
MITSUBISHI Z1719121
NORMAG 01562
PAUS 511116
PAUS AR14217
SMART 0002481V002L044
SMART A0002481V002L044
SPERRY NEW HOLLAND 84058228
SPIERINGS KRANEN 407784
VALMET G2172100800
Arī tālāk minētās preces ir piemērotas norādītajam OE numuram:
Kvēlspuldze, Numura apgaismojuma lukturis ražotāji
HELLA 8GP 003 594-121
HELLA 8GP 003 594-125
HELLA 8GP 003 594-541
PHILIPS 12961B2
VEMO V99-84-0001
HELLA 8GP 003 594-128
SPAHN GLÜHLAMPEN 751506
PHILIPS 12961LLECOCP
PHILIPS 12961LLECOB2
PHILIPS 12961NBVB2
HELLA 8GP 003 594-123
TOPRAN 104 497
TESLA B65201
DT 9.78139
PHILIPS 12396NAB2
PHILIPS 12396NACP
PHILIPS 12961CP
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 88.58.118
DIEDERICHS LID10078
DIEDERICHS LID10079
DIEDERICHS LID10089
JP GROUP 1195901700
Ieteicamās alternatīvas
Klientu atsauksmes par HELLA Kvēlspuldze, Numura apgaismojuma lukturis 8GP 003 594-121
Atsauksme par šo preci vēl nav pievienota. Esiet pirmais - uzrakstiet atsauksmi un izsakiet savu viedokli par pirkumu citiem klientiem
Rakstīt komentāru
5 Atsauksmes Kvēlspuldze, Numura apgaismojuma lukturis 4082300192209
(0)
4 Atsauksmes Kvēlspuldze, Numura apgaismojuma lukturis 4082300192209
(0)
3 Atsauksmes Kvēlspuldze, Numura apgaismojuma lukturis 4082300192209
(0)
2 Atsauksmes Kvēlspuldze, Numura apgaismojuma lukturis 4082300192209
(0)
1 Atsauksmes Kvēlspuldze, Numura apgaismojuma lukturis 4082300192209
(0)