HELLA no 5DR 004 243-201: jūsu izvēlētā transportlīdzekļa
Auto rezerves daļas katalogā:
  • Aizdedzes un kvēlsveču sistēma
  • Amortizācija
  • Apgaismojums
  • Apsilde / ventilācija
  • Blīves un blīvgredzeni
  • Bremžu sistēma
  • Caurules un šļūtenes
  • Degvielas sistēma
  • Dzinēja dzesēšanas sistēma
  • Dzinējs
  • Elektroiekārta
  • Eļļas un šķidrumi
  • Filtrs
  • Gaisa kondicionēšanas sistēma
  • Gultņi
  • Izplūdes gāzu sistēma
  • Kardānvārpstas un diferenciāļi
  • Logu tīrītaju sistēma
  • Piedziņas vārpstas šarnīrs / piedziņas vārpstas
  • Piekabes aprīkojums / -komplektējošās daļas
  • Piekare, sviras
  • Remonta komplekti
  • Sajūgs / -uzkares daļas
  • Salona komforta aksesuāri
  • Sensori, releji, vadības bloki
  • Siksnas, ķēdes, rullīši
  • Stūres mehānisms
  • Transmisija
  • Virsbūves detaļas
Top Ģeneratora sprieguma regulators ražotājs
HELLA Ģeneratora sprieguma regulators pirkt lēti pie Rexbo
Ģeneratora sprieguma regulators HELLA 4082300084382 interneta veikals

HELLA Ģeneratora sprieguma regulators
Artikula numurs: 5DR 004 243-201

Ģeneratora sprieguma regulators 4082300084382: reitings
Atsauksmes (0)
  • Ražotāja ierobežojums: Delco
  • Darba spriegums [V]: 14,7
  • Spriegums [V]: 12
  • Montāža/demontāža jāveic kvalificētam personālam!:
  • Stav: Jauns
65,69 €
iesk. 21% PVN,
neiesk. piegādes maksu
Nav noliktavā
- +
Pievienot grozam
Facebook
  • Cita informācija
  • Ražotāji: HELLA
  • Veids: Ģeneratora sprieguma regulators
  • EAN: 4082300084382
HELLA 4082300084382
OEM numuri
Atsauces numurs(-i) OEM:
Ražotāji OE numurs
GENERAL MOTORS 140475019
GENERAL MOTORS 19009701
GENERAL MOTORS 3493814
GENERAL MOTORS 3493823
GENERAL MOTORS 3493847
GENERAL MOTORS 3493855
GENERAL MOTORS 3493947
GENERAL MOTORS 3493955
HELLA 050629
ISUZU 8104799230
OPEL 10475019
OPEL 1204270
OPEL 6204000
OPEL 6204002
OPEL 6204003
OPEL 6204004
OPEL 6204005
OPEL 6204006
OPEL 6204007
OPEL 6204008
Arī tālāk minētās preces ir piemērotas norādītajam OE numuram:
Ģeneratora sprieguma regulators ražotāji
HELLA 5DR 004 243-201
VEMO V40-77-0005
TOPRAN 205 273
JP GROUP 1290200300
MAXGEAR 10-0050
AUTOMEGA 150092010
ALANKO 10700041
BERU GER032
METZGER 2390037
HITACHI 130019
MOBILETRON VR-D701
SASIC 9126003
MAXGEAR 10-0174
ERA 215134
LAUBER CQ1010011
CASCO CRE60103AS
AIC 51715
MEAT & DORIA 52092
HELLA 8EL 737 051-001
VALEO 436720
BOSCH 0 986 042 750
HERTH+BUSS ELPARTS 32042750
DELCO REMY DRA3703
DELCO REMY DRA3704
ATL L 42 750
LAUBER 11.1103
EUROTEC 12042750
JP GROUP 1290101400
STARK SKGN-0320236
HC-Cargo 111514
AD KÜHNER 301103RI
WAI 8546N
PowerMax 89213217
AS-PL A1010
CASCO CAL12103AS
MAHLE ORIGINAL MG 726
DELCO REMY RAA14815
ALANKO 10443268
ALANKO 11441885
CASCO CBH12100AS
RIDEX 4G0236
VALEO 443205
ERA 210003A
ERA 210003R
MESSMER 210003A
RIDEX REMAN 4G0236R
AS-PL A0717S
A.Fyreco F8639250
A.Fyreco F8642750
MEAT & DORIA 5560074
STARDAX STX100653R
HELLA 8EL 737 003-001
VALEO 436683
VALEO 439427
VALEO 746003
BOSCH 0 986 043 680
HERTH+BUSS ELPARTS 32001240
MAGNETI MARELLI 063533479010
DELCO REMY DRA3479
DELCO REMY DRA3804
JAPANPARTS AL-988
BTS TURBO L610092
VEMO V40-13-43680
ATL L 43 680
LAUBER 11.1053
MAGNETI MARELLI 943310531010
MAPCO 13802
MAPCO 13818
HELLA 8EL 011 710-071
DELCO REMY DRA3479N
EUROTEC 12043680
UNIPOINT F032UA0064
NK 4843680
BLUE PRINT ADZ91130
DENSO DAN1342
STARK SKGN-0320084
JP GROUP 1290100700
JP GROUP 1290103200
JP GROUP 1290103209
ELSTOCK 28-1871
MAGNETI MARELLI 944390436800
ASHIKA 002-988
HC-Cargo 111426
HC-Cargo 136595
HC-Cargo 136601
HC-Cargo 137052
HC-Cargo 139402
ERA 210065
DRI 2281221002
JAPKO 2988
AD KÜHNER 301053RI
AD KÜHNER 301053RIR
HC-Cargo 333110
HC-Cargo 333119
CEVAM 4443
WAI 8239N
PowerMax 89213508
ROTOVIS Automotive Electrics 9043680
AS-PL A6256(DENSO)
QUINTON HAZELL QRA2046
QUINTON HAZELL QRA2283
DELCO REMY RAA14589
ALANKO 10441844
ALANKO 10442007
ALANKO 11441844
HC-Cargo B136599
AS-PL A1001PR
RIDEX 4G0085
LUCAS LRB00196
ERA 210065A
RIDEX REMAN 4G0085R
MESSMER 210065A
VALEO 200016
A.Fyreco F865572
MEAT & DORIA 5510404
STARDAX STX100078
STARDAX STX102209
MEAT & DORIA 5560451
HC-Cargo 137705
HC-Cargo 140244
HC-Cargo 140910
HC-Cargo 141035
HC-Cargo 232635
VALEO 436684
VALEO 439457
VALEO 746010
BOSCH 0 986 038 600
HERTH+BUSS ELPARTS 32038600
MAGNETI MARELLI 943356539010
DELCO REMY DRA8600
BTS TURBO L610226
VEMO V40-13-38600
ATL L 38 600
MAGNETI MARELLI 943308611010
EUROTEC 12038600
NK 4838600
DELCO REMY DRA8600N
STARK SKGN-0320068
JP GROUP 1290100600
AS-PL A0375
DELCO REMY RAA19711
ALANKO 10442262
ALANKO 11442262
RIDEX 4G0069
RIDEX REMAN 4G0069R
VALEO 200006
ATL L 43 930
VALEO 436719
BOSCH 0 986 043 931
EUROTEC 12043930
VEMO V40-13-05003
ALANKO 10441885
QUINTON HAZELL QRA2942
EUROTEC 12039240
EUROLITES LEART 24.139.500
LUCAS ELECTRICAL LRB00196
JP GROUP 1290100709
BV PSH 135.506.100.030
BV PSH 135.506.100.215
BV PSH 135.506.100.390
BV PSH 135.506.100.395
BV PSH 135.506.100.900
HC-Cargo 135336
AUTOMEGA 150084710
ROTOVIS Automotive Electrics 9090013
MAGNETI MARELLI 944390900130
AS-PL A1001
AS-PL A1011
AUTOELECTRO AEA1296
CASCO CAL12100AS
ALANKO 10442360
ALANKO 10442485
ALANKO 11442007
ALANKO 11442360
ALANKO 11442485
AS-PL A0518PR
AS-PL A3334PR
BV PSH 135.506.100.310
Henkel Parts 3110988
Henkel Parts 3110990
Henkel Parts 3110991
Henkel Parts 3110993
Henkel Parts 3110994
Henkel Parts 3110995
Henkel Parts 3110997
AS-PL A0632PR
AS-PL A1011SR
The NewLine RE7528N
BV PSH 135.506.100.010
BV PSH 135.506.100.311
JAPANPARTS AL-988F
BTS TURBO L610756
BV PSH 135.506.120.210
BV PSH 135.506.120.215
Henkel Parts 3110998
Henkel Parts 3110999
Henkel Parts 3111000
Henkel Parts 3111001
BV PSH 135.506.120.216
BV PSH 135.506.120.018
HELLA 8EL 731 722-001
LAUBER 11.0861
MAGNETI MARELLI 063533481010
NK 4834660
HELLA 8EL 012 427-481
LUCAS ELECTRICAL LRB00149
UNIPOINT F032UA0024
JP GROUP 1290100609
MAGNETI MARELLI 944390386000
ELSTOCK 28-1870
HC-Cargo 112229
BV PSH 135.506.070.215
BV PSH 135.506.070.395
AUTOMEGA 150084610
DRI 228122702
AD KÜHNER 30861RI
ROTOVIS Automotive Electrics 9038600
AUTOELECTRO AEA1249
QUINTON HAZELL QRA2638
ALANKO 10442098
AS-PL A0537PR
LUCAS LRB00149
Henkel Parts 3110986
Henkel Parts 3110987
STARDAX STX100062
AD KÜHNER 30861RIR
STARDAX STX100062R
BV PSH 135.506.070.018
VEMO V40-13-42750
HELLA 8EL 737 019-001
BOSCH 0 986 039 250
HERTH+BUSS ELPARTS 32039250
MAGNETI MARELLI 943346002010
MAGNETI MARELLI 943346207010
BTS TURBO L610897
ATL L 39 250
LAUBER 11.1070
EUROTEC 12039250
NK 4839250
HC-Cargo 134687
HC-Cargo 136831
HC-Cargo 233926
AD KÜHNER 301070RI
HC-Cargo 333112
PowerMax 89212988
ROTOVIS Automotive Electrics 9039250
MAGNETI MARELLI 944390392500
AS-PL A0051
AS-PL A0219
AS-PL A1012
AUTOELECTRO AEA4208
CASCO CAL10406AS
LAUBER CQ1010035
ALANKO 10442420
ALANKO 10442517
ALANKO 11442420
BV PSH 135.507.120.010
STARK SKGN-0320478
RIDEX 4G0478
Henkel Parts 3111006
STARDAX STX100482
HC-Cargo 141024
VALEO 437496
BOSCH 0 123 505 003
DELCO REMY DRA3704N
LUCAS ELECTRICAL LRB00320
ERA 215140
VALEO 746186
JP GROUP 1290101409
HC-Cargo 136830
MESSMER 215140
ALANKO 10442353
ALANKO 11442353
LUCAS LRB00320
BV PSH 135.507.100.030
Henkel Parts 3111005
VALEO 200169
The NewLine RE7033N
MEAT & DORIA 52157
BV PSH 135.507.100.395
EUROTEC 12090055
UNIPOINT F042A00161
MAGNETI MARELLI 944390901400
ROTOVIS Automotive Electrics 9090140
HELLA 8EL 737 001-001
LAUBER 11.1051
MAGNETI MARELLI 944390900780
BV PSH 135.507.070.395
BV PSH 135.531.070.395
HC-Cargo 139452
AD KÜHNER 301051RI
PowerMax 89213240
ROTOVIS Automotive Electrics 9090078
Henkel Parts 3111003
Henkel Parts 3111004
Henkel Parts 3111094
STARDAX STX101338
Ieteicamās alternatīvas
Klientu atsauksmes par HELLA Ģeneratora sprieguma regulators 5DR 004 243-201
Atsauksme par šo preci vēl nav pievienota. Esiet pirmais - uzrakstiet atsauksmi un izsakiet savu viedokli par pirkumu citiem klientiem
Rakstīt komentāru
5 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 4082300084382
(0)
4 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 4082300084382
(0)
3 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 4082300084382
(0)
2 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 4082300084382
(0)
1 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 4082300084382
(0)