HELLA no 5DR 004 243-041: jūsu izvēlētā transportlīdzekļa
Auto rezerves daļas katalogā:
  • Aizdedzes un kvēlsveču sistēma
  • Amortizācija
  • Apgaismojums
  • Apsilde / ventilācija
  • Blīves un blīvgredzeni
  • Bremžu sistēma
  • Caurules un šļūtenes
  • Degvielas sistēma
  • Dzinēja dzesēšanas sistēma
  • Dzinējs
  • Elektroiekārta
  • Eļļas un šķidrumi
  • Filtrs
  • Gaisa kondicionēšanas sistēma
  • Gultņi
  • Izplūdes gāzu sistēma
  • Kardānvārpstas un diferenciāļi
  • Logu tīrītaju sistēma
  • Piedziņas vārpstas šarnīrs / piedziņas vārpstas
  • Piekabes aprīkojums / -komplektējošās daļas
  • Piekare, sviras
  • Remonta komplekti
  • Sajūgs / -uzkares daļas
  • Salona komforta aksesuāri
  • Sensori, releji, vadības bloki
  • Siksnas, ķēdes, rullīši
  • Stūres mehānisms
  • Transmisija
  • Virsbūves detaļas
Top Ģeneratora sprieguma regulators ražotājs
HELLA Ģeneratora sprieguma regulators pirkt lēti pie Rexbo
Ģeneratora sprieguma regulators HELLA 4082300053975 interneta veikals

HELLA Ģeneratora sprieguma regulators
Artikula numurs: 5DR 004 243-041

Ģeneratora sprieguma regulators 4082300053975: reitings
Atsauksmes (0)
  • Ražotāja ierobežojums: Bosch
  • Nominālais spriegums [V]: 12
  • Darba spriegums [V]: 14
  • Stav: Jauns
30,23 €
iesk. 21% PVN,
neiesk. piegādes maksu
Nav noliktavā
- +
Pievienot grozam
Facebook
  • Cita informācija
  • Ražotāji: HELLA
  • Veids: Ģeneratora sprieguma regulators
  • EAN: 4082300053975
HELLA 4082300053975

HELLA Ģeneratora sprieguma regulators 4082300053975 ir piemērots šādiem transportlīdzekļiem:

OEM numuri
Atsauces numurs(-i) OEM:
Ražotāji OE numurs
AGRIA 33546
ALFA ROMEO 10536650280
ALFA ROMEO 105366502800
ALFA ROMEO 1053665028000
ALFA ROMEO 10536650280000
ALFA ROMEO 1053865028
ALFA ROMEO 51061000000
ALFA ROMEO 510610000000
ALFA ROMEO 5106100000000
ALFA ROMEO 51061000000000
ALFA ROMEO 530165
AUDI 021903803A
AUDI 028903803
AUDI 043903803B
AUDI 059903803
AUDI 059903803A
AUDI 21903803
AUDI 219038031
AUDI 2991055
AUDI 411903803A
BMW 12321243983
BMW 1232124440
BMW 12321244409
BMW 12321350052
BMW 12321355456
BMW 12321355457
BMW 1232135749
BMW 12321357499
BMW 1232135810
BMW 12321358109
BMW 12321358134
BMW 12328708000
BMW 1243983
BMW 1244409
BMW 1350052
BMW 135005200
BMW 1355456
BMW 1355457
BMW 1357499
BMW 1358109
BMW 1358134
BMW 1359039
BMW 65311359039
BMW 8708000
BMW 8708800
BOMAG 5710952
BOMAG 5710954
BOMAG 5710955
CASE IH E019084A
CASE IH E065492
Arī tālāk minētās preces ir piemērotas norādītajam OE numuram:
Ģeneratora sprieguma regulators ražotāji
HELLA 5DR 004 243-041
BERU GER024
BOSCH 0 192 062 007
METZGER 2390021
HELLA 5DR 004 243-111
HERTH+BUSS ELPARTS 35000146
HITACHI 130216
ERA 215251
MOBILETRON VR-B190
MOBILETRON VR-B191
MESSMER 215251
ERA 215254
HITACHI 2500216
VEMO V25-80-4043
AS-PL ARE0232S
MEAT & DORIA 52077
HELLA 5DR 004 246-341
BERU GER010
MAGNETI MARELLI 940038003010
METZGER 2390053
STARK SKRE-2450003
RIDEX 288R0004
SASIC 9126060
ALANKO 10700075
DZE 2512
MAGNETI MARELLI 000050155010
ERA 440373
METZGER 0916174
TOPRAN 304 684
BSG BSG 30-855-012
MEAT & DORIA 23472
HOFFER 2103472
FISPA 430265
CASCO CLS72021GS
CASCO CLS72021AS
Alfa e-Parts AF02581
FAST FT82008
Ieteicamās alternatīvas
Klientu atsauksmes par HELLA Ģeneratora sprieguma regulators 5DR 004 243-041
Atsauksme par šo preci vēl nav pievienota. Esiet pirmais - uzrakstiet atsauksmi un izsakiet savu viedokli par pirkumu citiem klientiem
Rakstīt komentāru
5 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 4082300053975
(0)
4 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 4082300053975
(0)
3 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 4082300053975
(0)
2 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 4082300053975
(0)
1 Atsauksmes Ģeneratora sprieguma regulators 4082300053975
(0)