GSP no 218358: jūsu izvēlētā transportlīdzekļa
Auto rezerves daļas katalogā:
  • Aizdedzes un kvēlsveču sistēma
  • Amortizatori / balstiekārtas atsperes / lāgu atsperes
  • Apgaismojums
  • Apsilde / ventilācija
  • Blīves un blīvgredzeni
  • Bremžu sistēma
  • Caurules un šļūtenes
  • Degvielas sistēma
  • Dzinēja dzesēšanas sistēma
  • Dzinējs
  • Elektroiekārta
  • Eļļas un šķidrumi
  • Filtrs
  • Gaisa kondicionēšanas sistēma
  • Gultņi
  • Izplūdes gāzu sistēma
  • Kardānvārpstas un diferenciāļi
  • Logu tīrītaju sistēma
  • Piedziņas vārpstas šarnīrs / piedziņas vārpstas
  • Piekabes aprīkojums / -komplektējošās daļas
  • Piekare, sviras
  • Remonta komplekti
  • Sajūgs / -uzkares daļas
  • Salona komforta aksesuāri
  • Sensori, releji, vadības bloki
  • Siksnas, ķēdes, rullīši
  • Stūres mehānisms
  • Transmisija
  • Virsbūves daļas, lukturi, logi
Top Piedziņas vārpsta ražotājs
GSP Piedziņas vārpsta pirkt lēti pie Rexbo
Piedziņas vārpsta 899mm GSP 6928947330476 interneta veikals

GSP Piedziņas vārpsta 899mm
Artikula numurs: 218358

Piedziņas vārpsta 6928947330476: reitings
Atsauksmes (0)
  • Uzstādīšanas puse: Priekšējais tilts pa labi
  • Garums [mm]: 899
  • Ārējā sazobe riteņa pusē: 36
  • Ārējā sazobe diferenciāļa pusē: 23
  • Blīves diametrs [mm]: 56
  • Vītnes izmērs: M10
  • Stav: Jauns
109,86 €
iesk. 21% PVN,
neiesk. piegādes maksu
Ir noliktavā
- +
Pievienot grozam
Facebook
  • Cita informācija
  • Ražotāji: GSP
  • Veids: Piedziņas vārpsta
  • EAN: 6928947330476
GSP 6928947330476

GSP Piedziņas vārpsta 6928947330476 ir piemērots šādiem transportlīdzekļiem:

OEM numuri
Atsauces numurs(-i) OEM:
Ražotāji OE numurs
FORD 1306777
FORD 1310250
FORD 1324168
FORD 1420577
FORD 1431161
FORD 1446232
FORD 1450574
FORD 1474431
FORD 1474807
FORD 1510274
FORD 1567824
FORD 1682435
FORD 16861113
FORD 1686113
FORD 1707965
FORD 1726946
FORD 1784752
FORD 1798100
FORD 3601651
FORD 3M513B436BAC
FORD 3M513B436BAD
FORD 3M513B436BAE
FORD 3M513B436BAF
FORD 3M513B436BAG
FORD 3M513B436DG
FORD 4M513B436JA
FORD 4M513B436JB
FORD 4M513B436JC
FORD 4M513B436JD
FORD 4M513B436JE
FORD 4M513B436JF
FORD 9M513B436BA
FORD 9M513B436BB
FORD RM4M513B436J1F
FORD RM4M513B436JB
FORD RM9M513B436B2B
Arī tālāk minētās preces ir piemērotas norādītajam OE numuram:
Piedziņas vārpsta ražotāji
SKF VKJC 5769
LPR KFR633
LPR KFR634
SPIDAN 24845
LÖBRO 305174
LÖBRO 305176
METELLI 17-0885
MAPCO 16613
SKF VKJC 8690
LAUBER 88.2528
SPIDAN 24927
SPIDAN 24925
PASCAL G1G045PC
PASCAL G1G039PC
TRISCAN 8540 16577
GSP 899129
CIFAM 607-777
GSP 234163
KAMOKA 7093
LÖBRO 305104
METELLI 15-1777
STARK SKDS-0210129
ERA Benelux DA11572
JP GROUP 1543301110
JP GROUP 1543301119
JP GROUP 1543301410
GENERAL RICAMBI FO3274
GENERAL RICAMBI FO3286
ERA Benelux DA71160
RIDEX 13D0178
GSP 218358
STARK SKJK-0200060
FEBEST 2110-FOCII
FEBEST 2110-FOCII20
FEBEST 2110-FOCIIMT
FEBEST 2111-FOCIIMTRH
FEBEST 2115-CB4T
FEBEST 2115-FOCIIMTT
FEBEST 2116-CAK
FEBEST 2117P-FOCII
GSP 218206
GSP 218219
GSP 218262
GSP 218337
KAMOKA 6093
AUTEX 820303
AUTEX 831360
TRISCAN 8540 16615
BSG BSG 30-350-009
BSG BSG 30-350-011
DENCKERMANN C120202
DENCKERMANN C120293
LPR DS52566
EAI T68410
EAI T68454
SKF VKJC 5762
MAGNETI MARELLI 302015100328
OPTIMAL CW-2567
OPTIMAL CW-2614
MASTER-SPORT 305174-SET-MS
MASTER-SPORT 305176-SET-MS
MAXGEAR 49-1725
RIDEX 5J0146
SKF VKJC 4919
GSP 862039
MAXGEAR 49-1802
ZZVF FD-8-902L
ZZVF FD-8-902R
NTY NPW-FR-019
MEYLE 714 498 0051
NTY NPZ-FR-015
STARK SKDS-0210472
RIDEX 13D0440
STARK SKDS-0210486
RIDEX 13D0454
SAMKO 09K633
SAMKO 09K634
SPIDAN 36279
LÖBRO 306458
MAGNETI MARELLI 302004190174
MAGNETI MARELLI 302004190187
MAXGEAR 49-2361
NTY NPZ-FR-031
POINT GEAR PNG72528
POINT GEAR PNG72530
Dr!ve+ DP2110.10.1216
Dr!ve+ DP2110.10.1220
EURODRIVELINE FD-258
EURODRIVELINE OJ-FD-1368
EURODRIVELINE OJ-FD-1369
Ieteicamās alternatīvas
Klientu atsauksmes par GSP Piedziņas vārpsta 218358
Atsauksme par šo preci vēl nav pievienota. Esiet pirmais - uzrakstiet atsauksmi un izsakiet savu viedokli par pirkumu citiem klientiem
Rakstīt komentāru
5 Atsauksmes Piedziņas vārpsta 6928947330476
(0)
4 Atsauksmes Piedziņas vārpsta 6928947330476
(0)
3 Atsauksmes Piedziņas vārpsta 6928947330476
(0)
2 Atsauksmes Piedziņas vārpsta 6928947330476
(0)
1 Atsauksmes Piedziņas vārpsta 6928947330476
(0)