GSP no 218218: jūsu izvēlētā transportlīdzekļa
Auto rezerves daļas katalogā:
  • Aizdedzes un kvēlsveču sistēma
  • Amortizatori / balstiekārtas atsperes / lāgu atsperes
  • Apgaismojums
  • Apsilde / ventilācija
  • Blīves un blīvgredzeni
  • Bremžu sistēma
  • Caurules un šļūtenes
  • Degvielas sistēma
  • Dzinēja dzesēšanas sistēma
  • Dzinējs
  • Elektroiekārta
  • Eļļas un šķidrumi
  • Filtrs
  • Gaisa kondicionēšanas sistēma
  • Gultņi
  • Izplūdes gāzu sistēma
  • Kardānvārpstas un diferenciāļi
  • Logu tīrītaju sistēma
  • Piedziņas vārpstas šarnīrs / piedziņas vārpstas
  • Piekabes aprīkojums / -komplektējošās daļas
  • Piekare, sviras
  • Remonta komplekti
  • Sajūgs / -uzkares daļas
  • Salona komforta aksesuāri
  • Sensori, releji, vadības bloki
  • Siksnas, ķēdes, rullīši
  • Stūres mehānisms
  • Transmisija
  • Virsbūves daļas, lukturi, logi
Top Piedziņas vārpsta ražotājs
GSP Piedziņas vārpsta pirkt lēti pie Rexbo
Piedziņas vārpsta 582mm GSP 2503001721274 interneta veikals

GSP Piedziņas vārpsta 582mm
Artikula numurs: 218218

Piedziņas vārpsta 2503001721274: reitings
Atsauksmes (0)
  • Garums [mm]: 582
  • Ārējā sazobe riteņa pusē: 36
  • Ārējā sazobe diferenciāļa pusē: 26
  • Pārnesumkārbas veids: 5-pakāpju meh. pārnesumkārba
  • Blīves diametrs [mm]: 56
  • Iekšējā sazobe riteņa pusē: 23
  • Stav: Jauns
79,02 €
iesk. 21% PVN,
neiesk. piegādes maksu
Ir noliktavā
- +
Pievienot grozam
Facebook
  • Cita informācija
  • Ražotāji: GSP
  • Veids: Piedziņas vārpsta
  • EAN: 2503001721274
GSP 2503001721274

GSP Piedziņas vārpsta 2503001721274 ir piemērots šādiem transportlīdzekļiem:

OEM numuri
Atsauces numurs(-i) OEM:
Ražotāji OE numurs
FORD 1223785
FORD 1223788
FORD 1223791
FORD 1302703
FORD 1302704
FORD 1305327
FORD 1305328
FORD 1305939
FORD 1353398
FORD 1353399
FORD 1354068
FORD 1364029
FORD 1437541
FORD 1446236
FORD 1454214
FORD 1456975
FORD 1456976
FORD 1474893
FORD 1475131
FORD 1475136
FORD 1495057
FORD 1528657
FORD 1599079
FORD 1682285
FORD 1685799
FORD 1686116
FORD 1784754
FORD 1798108
FORD 3M513B437ASD
FORD 3M513B437ASE
FORD 3M513B437DAC
FORD 3M513B437DAD
FORD 3M513B437DAE
FORD 3M513B437DAF
FORD 3M513B437DAG
FORD 3M513B437KC
FORD 3M513B437KD
FORD 3M513B437KE
FORD 3M513B437KF
FORD 3M513B437KG
FORD 3M513B437KH
FORD 3M513B437KJ
FORD 3M513B437NC
FORD 3M513B437ND
FORD 3M513B437NE
FORD 3M513B437NF
FORD 3M513B437NG
FORD 3M513B437NH
FORD 5M513B437SA
FORD 5M513B437SB
Arī tālāk minētās preces ir piemērotas norādītajam OE numuram:
Piedziņas vārpsta ražotāji
SKF VKJC 5768
METELLI 15-1510
LPR KFR630
LPR KFR633
SPIDAN 24857
SPIDAN 24867
SPIDAN 24897
LEMFÖRDER 23237 01
LÖBRO 304983
LÖBRO 305176
METZGER 7110164
MAPCO 16613
SPIDAN 25121
LAUBER 88.2533
SKF VKJC 5767
SKF VKJC 5747
NK 512544
SPIDAN 24927
SPIDAN 24711
GSP 899288
PASCAL G1G039PC
TRISCAN 8540 16578
LÖBRO 305156
LÖBRO 305126
GSP 818203
CIFAM 607-510
CIFAM 607-776
CIFAM 607-777
SKF VKJC 5751
LÖBRO 305116
HERTH+BUSS ELPARTS 82710055
HERTH+BUSS ELPARTS 82710124
MAPCO 16629
GSP 218327
GSP 218328
METELLI 17-0912
STARK SKDS-0210172
KAMOKA 6015
KAMOKA 7093
LÖBRO 305344
METELLI 15-1776
LAUBER 88.2750
METELLI 15-1777
TRISCAN 8540 16610
BUGIAD 51595
ERA Benelux DA11546
JP GROUP 1543301410
RIDEX 13D0085
LPR KFR835
PETERS ENNEPETAL 000.701-00A
PETERS ENNEPETAL 100.324-00A
GENERAL RICAMBI FO3273
STARK SKJK-0200060
MAPCO 16614
FEBEST 2110-CB3
FEBEST 2110-FOCII
FEBEST 2111-CB320ATLH
GSP 218194
GSP 218198
GSP 218218
MASTER-SPORT 304983-SET-MS
AUTEX 821005
AUTEX 821477
BSG BSG 30-350-009
BSG BSG 30-350-010
BSG BSG 30-350-012
DENCKERMANN C120170
DENCKERMANN C120171
DENCKERMANN C120202
DENCKERMANN C120430
LPR DS52561
LPR DS52571
EAI T68405
EAI T68415
EAI T68449
EAI T68451
GENERAL RICAMBI VO3081
STARK SKJK-0200392
RIDEX 5J0233
MAGNETI MARELLI 302015100131
MAGNETI MARELLI 302015100334
OPTIMAL CW-2614
OPTIMAL CW-2661
OPTIMAL DS-3959
OPTIMAL DS-3960
OPTIMAL DS-4261
MASTER-SPORT 305176-SET-MS
MAXGEAR 49-1131
FEBEST 2111-CB4LH
FEBEST 2112-FOCIILH
MAXGEAR 49-1513
RIDEX 5J0146
MAXGEAR 49-1804
FEBEST 2112-CB4LH
ZZVF FD-8-902L
ZZVF FD-8-902R
VIGNAL 194010
FEBEST 2112-FOCIIRH
NTY NPW-FR-018
PROPLAST 40123012
GSP 618219
NTY NPZ-VV-014
ERA Benelux DA117011
SAMKO 09K630
SAMKO 09K633
SAMKO 09K835
MAGNETI MARELLI 302004190171
MAGNETI MARELLI 302004190177
MAGNETI MARELLI 302004190184
NTY NPZ-FR-031
POINT GEAR PNG72533
POINT GEAR PNG72750
POINT GEAR PNG72948
Dr!ve+ DP2110.10.1209
Dr!ve+ DP2110.10.1220
EURODRIVELINE FD-170
EURODRIVELINE OJ-FD-1368
EURODRIVELINE OJ-FD-1467
Ieteicamās alternatīvas
Klientu atsauksmes par GSP Piedziņas vārpsta 218218
Atsauksme par šo preci vēl nav pievienota. Esiet pirmais - uzrakstiet atsauksmi un izsakiet savu viedokli par pirkumu citiem klientiem
Rakstīt komentāru
5 Atsauksmes Piedziņas vārpsta 2503001721274
(0)
4 Atsauksmes Piedziņas vārpsta 2503001721274
(0)
3 Atsauksmes Piedziņas vārpsta 2503001721274
(0)
2 Atsauksmes Piedziņas vārpsta 2503001721274
(0)
1 Atsauksmes Piedziņas vārpsta 2503001721274
(0)