DENSO no DOX-0109: jūsu izvēlētā transportlīdzekļa
Auto rezerves daļas katalogā:
  • Aizdedzes un kvēlsveču sistēma
  • Amortizatori / balstiekārtas atsperes / lāgu atsperes
  • Apgaismojums
  • Apsilde / ventilācija
  • Blīves un blīvgredzeni
  • Bremžu sistēma
  • Caurules un šļūtenes
  • Degvielas sistēma
  • Dzinēja dzesēšanas sistēma
  • Dzinējs
  • Elektroiekārta
  • Eļļas un šķidrumi
  • Filtrs
  • Gaisa kondicionēšanas sistēma
  • Gultņi
  • Izplūdes gāzu sistēma
  • Kardānvārpstas un diferenciāļi
  • Logu tīrītaju sistēma
  • Piedziņas vārpstas šarnīrs / piedziņas vārpstas
  • Piekabes aprīkojums / -komplektējošās daļas
  • Piekare, sviras
  • Remonta komplekti
  • Sajūgs / -uzkares daļas
  • Salona komforta aksesuāri
  • Sensori, releji, vadības bloki
  • Siksnas, ķēdes, rullīši
  • Stūres mehānisms
  • Transmisija
  • Virsbūves daļas, lukturi, logi
Top Lambda zonde ražotājs
DENSO Lambda zonde pirkt lēti pie Rexbo
Lambda zonde Mehāniskā pārnesumkārba pa kreisi Tr. līdzekļiem ar katalizatoru Diagnostikas zonde Japāna With start/stop aiz katalizatora OE DENSO 8717613016008 interneta veikals

DENSO Lambda zonde Mehāniskā pārnesumkārba pa kreisi Tr. līdzekļiem ar katalizatoru Diagnostikas zonde Japāna With start/stop aiz katalizatora OE Universal fit
Artikula numurs: DOX-0109

Lambda zonde 8717613016008: reitings
Atsauksmes (0)
  • Produktu līnija: Universal fit
  • Vītnes izmērs: M18x1.5
  • Vada garums [mm]: 750
  • Kontaktu skaits: 4
  • OE-numuram: 89465-47080
  • Kvalitāte: OE
  • Masa [g]: 103
  • Stav: Jauns
50,44 € Ietaupi: 15%
42,87 €
iesk. 21% PVN,
Piegāde
Ir noliktavā
- +
Pievienot grozam
Facebook
Produkta detaļas
  • OE-numuram: 89465-47080
  • Uzstādīšanas puse: pa kreisi
  • Katalizatora tips: Tr. līdzekļiem ar katalizatoru
  • Lambda zonde: Diagnostikas zonde
  • Tr. līdz. ražotāja valsts: Japāna
  • Specifikācija: With start/stop
  • cilindram: 1-3 & 4-6
  • Izplūdes gāzu sistēma: aiz katalizatora
  • Cita informācija
  • Ražotāji: DENSO
  • Veids: Lambda zonde
  • EAN: 8717613016008
DENSO 8717613016008

DENSO Lambda zonde 8717613016008 ir piemērots šādiem transportlīdzekļiem:

OEM numuri
Atsauces numurs(-i) OEM:
Ražotāji OE numurs
CHRYSLER MD136308
CHRYSLER MD183145
CHRYSLER MD183399
CHRYSLER MD185334
CHRYSLER MD186991
CHRYSLER MD186992
DAIHATSU 8946520280
DAIHATSU 8946520450
DAIHATSU 8946520600
DAIHATSU 8946587112
DAIHATSU 8946587113
DAIHATSU 8946587708
DAIHATSU 8946597403
DAIHATSU 8946597407
DAIHATSU 8946597501
DAIHATSU 89465B1020
DAIHATSU 89465B1060
DAIHATSU 89465B4020
HONDA 36531P0AA01
HONDA 36531P0FA01
HONDA 36531P1EJ01
HONDA 36531P1HE01
HONDA 36531P1KE02
HONDA 36531P1KE03
HONDA 36531P2EA01
HONDA 36531P2TJ01
HONDA 36531P3FG01
HONDA 36531P3FJ02
HONDA 36531P5A003
HONDA 36531P5K003
HONDA 36531P73VG0
HONDA 36531P7AG01
HONDA 36531P8CA01
HONDA 36531PBYJ01
HONDA 36531PCA004
HONDA 36531PCA014
HONDA 36531PELG03
HONDA 36531PR7A01
HONDA 36531PR7J01
HONDA 36531PY3003
HONDA 36532P5A003
HONDA 36532P7AG01
HONDA 36532P8CA21
HONDA 36532PAAA02
HONDA 36532PBYJ01
HONDA 36532PLAG01
HONDA 36532PLD013
HONDA 36532PR7A01
HONDA 36532PR7J01
HONDA 36532PY3003
Arī tālāk minētās preces ir piemērotas norādītajam OE numuram:
Lambda zonde ražotāji
BLUE PRINT ADT37061
BOSCH 0 258 005 251
BOSCH 0 258 005 730
NGK 0045
NGK 0137
NGK 0299
NGK 0425
NGK 0436
NGK 0439
NGK 0458
NGK 1593
NGK 5714
NGK 7971
NGK 90490
NGK 93816
BOSCH 0 258 003 383
BOSCH 0 258 005 254
BOSCH 0 258 005 710
BOSCH 0 258 986 507
BOSCH 0 258 986 602
BOSCH 0 258 986 605
BOSCH 0 258 986 606
BOSCH 0 258 986 611
BOSCH 0 258 986 612
BOSCH 0 258 986 615
BOSCH 0 258 986 618
BOSCH F 00H L00 050
DENSO DOX-0109
DENSO DOX-0204
DENSO DOX-0205
DENSO DOX-0236
DENSO DOX-0237
DENSO DOX-1160
DENSO DOX-1161
DENSO DOX-1163
DENSO DOX-1167
DENSO DOX-1409
VDO A2C59513869Z
VDO A2C59513876Z
DELPHI ES20029-12B1
DELPHI ES20053-12B1
MAGNETI MARELLI 460000137010
MAGNETI MARELLI 460000299010
MAGNETI MARELLI 460000425010
MAGNETI MARELLI 460000436010
MAGNETI MARELLI 460000447010
MAGNETI MARELLI 460001866010
MAGNETI MARELLI 460002018010
VEMO V10-76-0029
VEMO V10-76-0044
VEMO V10-76-0069
VEMO V26-76-0001
VEMO V37-76-0001
VEMO V70-76-0003
FAE 77289
BLUE PRINT ADC47029
BLUE PRINT ADH27006
BLUE PRINT ADH27022
BLUE PRINT ADH27025
BLUE PRINT ADH27038
BLUE PRINT ADH27040
BLUE PRINT ADT37018
NGK 94281
NGK 92036
DENSO DOX-1455
DENSO DOX-1459
DENSO DOX-1456
METZGER 0893119
METZGER 0893120
METZGER 0893152
METZGER 0893063
NGK 0447
BLUE PRINT ADD67009
BERU OZH028
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1466001
BOSCH 0 258 986 719
DELPHI ES20019
DELPHI ES20020
DELPHI ES20030
DELPHI ES20052
DELPHI ES20077
DELPHI ES20136
DELPHI ES20141
MAGNETI MARELLI 460002009910
METZGER 0893320
METZGER 0893352
METZGER 0893357
BOSCH 0 258 986 635
BOSCH F 00H L00 192
JAPANPARTS DOX-1456
DELPHI ES20063-11B1
DELPHI ES20118-11B1
DELPHI ES20322-11B1
DELPHI ES20325-11B1
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1462007
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1464011
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1465005
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1465006
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1470511
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1474007
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1474008
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1475015
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1464016
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1464017
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1474018
NGK 1952
TRISCAN 8845 40013
TRISCAN 8845 40018
TRISCAN 8845 40021
TRISCAN 8845 40054
TRISCAN 8845 40077
MEAT & DORIA 81700
MEAT & DORIA 81022
MEAT & DORIA 81793
MEAT & DORIA 81077
MEAT & DORIA 81515
MEAT & DORIA 81525
MEAT & DORIA 81535
MEAT & DORIA 81601
MEAT & DORIA 81685
MEAT & DORIA 81686
FAE 77375
NGK 94276
DELPHI ES20118-12B1
STARK SKLS-0140080
TRISCAN 8845 13508
TRISCAN 8845 13509
TRISCAN 8845 40517
TRISCAN 8845 42509
WALKER PRODUCTS 250-24011
WALKER PRODUCTS 250-24121
WALKER PRODUCTS 250-24601
DELPHI ES20322-12B1
HOFFER 7481077
HOFFER 7481525
HOFFER 7481535
HOFFER 7481584
HOFFER 7481685
HOFFER 7481686
HOFFER 7481793
HOFFER 7481022
HOFFER 7481601
HOFFER 7481700
STARK SKLS-0140082
STARK SKLS-0140232
RIDEX 3922L0167
RIDEX 3922L0229
RIDEX 3922L0225
MOBILETRON OS-H409P
MOBILETRON OS-H413P
MOBILETRON OS-H404P
MOBILETRON OS-H405P
MOBILETRON OS-C440P
MOBILETRON OS-H408P
MOBILETRON OS-T451P
MOBILETRON OS-H412P
MOBILETRON OS-C434P
MOBILETRON OS-H420P
MOBILETRON OS-C429P
MOBILETRON OS-H406P
MOBILETRON OS-H407P
MAGNETI MARELLI 600000040670
CALORSTAT by Vernet LS140002
CALORSTAT by Vernet LS140237
CALORSTAT by Vernet LS140243
CALORSTAT by Vernet LS140250
CALORSTAT by Vernet LS140252
CALORSTAT by Vernet LS140318
CALORSTAT by Vernet LS140333
CALORSTAT by Vernet LS140372
CALORSTAT by Vernet LS140380
CALORSTAT by Vernet LS140430
CALORSTAT by Vernet LS140455
CALORSTAT by Vernet LS140612
CALORSTAT by Vernet LS140630
MAGNETI MARELLI 466016355054
MEAT & DORIA 81076
MEAT & DORIA 81584
ESEN SKV 09SKV001
ESEN SKV 09SKV006
ESEN SKV 09SKV008
ESEN SKV 09SKV013
ESEN SKV 09SKV015
ESEN SKV 09SKV017
ESEN SKV 09SKV023
ESEN SKV 09SKV029
ESEN SKV 09SKV031
ESEN SKV 09SKV032
ESEN SKV 09SKV034
ESEN SKV 09SKV035
ESEN SKV 09SKV036
ESEN SKV 09SKV038
ESEN SKV 09SKV041
ESEN SKV 09SKV042
ESEN SKV 09SKV045
ESEN SKV 09SKV048
ESEN SKV 09SKV050
ESEN SKV 09SKV054
ESEN SKV 09SKV056
ESEN SKV 09SKV057
ESEN SKV 09SKV059
ESEN SKV 09SKV061
ESEN SKV 09SKV074
ESEN SKV 09SKV081
ESEN SKV 09SKV104
ESEN SKV 09SKV113
ESEN SKV 09SKV626
ESEN SKV 09SKV630
ESEN SKV 09SKV647
ESEN SKV 09SKV654
ESEN SKV 09SKV655
ESEN SKV 09SKV703
ESEN SKV 09SKV705
ESEN SKV 09SKV717
ESEN SKV 09SKV901
ESEN SKV 09SKV904
ESEN SKV 09SKV909
ESEN SKV 09SKV913
DT 12.27040
MAXGEAR 59-0013
DT 6.81020
HELLA 6PA 358 066-381
KAVO PARTS EOS-1032
KAVO PARTS EOS-2011
KAVO PARTS EOS-2013
KAVO PARTS EOS-2024
KAVO PARTS EOS-2025
KAVO PARTS EOS-2027
KAVO PARTS EOS-5546
KAVO PARTS EOS-9004
VEMO V26-76-0011
VEMO V70-76-0016
VEGAZ ULS-322
VEGAZ ULS-626
VEGAZ ULS-647
MEAT & DORIA 81022OQ
MEAT & DORIA 81515OQ
MEAT & DORIA 81535OQ
MEAT & DORIA 81700OQ
RIDEX 3922L0010
RIDEX 3922L0014
RIDEX 3922L0065
RIDEX 3922L0067
RIDEX 3922L0069
RIDEX 3922L0111
VEGAZ ULS-275
VEGAZ ULS-795
MEAT & DORIA 81515E
MEAT & DORIA 81700E
FAE 77684
FEBI BILSTEIN 107608
HELLA 6PA 358 103-421
Ieteicamās alternatīvas
Klientu atsauksmes par DENSO Lambda zonde DOX-0109
Atsauksme par šo preci vēl nav pievienota. Esiet pirmais - uzrakstiet atsauksmi un izsakiet savu viedokli par pirkumu citiem klientiem
Rakstīt komentāru
5 Atsauksmes Lambda zonde 8717613016008
(0)
4 Atsauksmes Lambda zonde 8717613016008
(0)
3 Atsauksmes Lambda zonde 8717613016008
(0)
2 Atsauksmes Lambda zonde 8717613016008
(0)
1 Atsauksmes Lambda zonde 8717613016008
(0)