CHAMPION no COF100136S: jūsu izvēlētā transportlīdzekļa
Auto rezerves daļas katalogā:
  • Aizdedzes un kvēlsveču sistēma
  • Amortizatori / balstiekārtas atsperes / lāgu atsperes
  • Apgaismojums
  • Apsilde / ventilācija
  • Blīves un blīvgredzeni
  • Bremžu sistēma
  • Caurules un šļūtenes
  • Degvielas sistēma
  • Dzinēja dzesēšanas sistēma
  • Dzinējs
  • Elektroiekārta
  • Eļļas un šķidrumi
  • Filtrs
  • Gaisa kondicionēšanas sistēma
  • Gultņi
  • Izplūdes gāzu sistēma
  • Kardānvārpstas un diferenciāļi
  • Logu tīrītaju sistēma
  • Piedziņas vārpstas šarnīrs / piedziņas vārpstas
  • Piekabes aprīkojums / -komplektējošās daļas
  • Piekare, sviras
  • Remonta komplekti
  • Sajūgs / -uzkares daļas
  • Salona komforta aksesuāri
  • Sensori, releji, vadības bloki
  • Siksnas, ķēdes, rullīši
  • Stūres mehānisms
  • Transmisija
  • Virsbūves daļas, lukturi, logi
Top Eļļas filtrs ražotājs
CHAMPION Eļļas filtrs pirkt lēti pie Rexbo
Eļļas filtrs Uzskrūvējams filtrs CHAMPION 5010874962033 interneta veikals

CHAMPION Eļļas filtrs Uzskrūvējams filtrs
Artikula numurs: COF100136S

Eļļas filtrs 5010874962033: reitings
Atsauksmes (0)
  • Augstums [mm]: 52
  • Vītnes izmērs: M 20 x 1.5
  • Filtra izpildījums: Uzskrūvējams filtrs
  • Pārplūdes vārsta atvēršanas spiediens [bar]: 1
  • Diametrs [mm]: 76
  • Blīvgredzena diametrs no [mm]: 62
  • Blīvgredzena diametrs līdz [mm]: 71
  • TECDOC-Dzinēja numurs: K4M 858
  • Stav: Jauns
4,21 € Ietaupi: 15%
3,58 €
iesk. 21% PVN,
Piegāde
Ir noliktavā
- +
Pievienot grozam
Facebook
  • Cita informācija
  • Ražotāji: CHAMPION
  • Veids: Eļļas filtrs
  • EAN: 5010874962033
CHAMPION 5010874962033

CHAMPION Eļļas filtrs 5010874962033 ir piemērots šādiem transportlīdzekļiem:

OEM numuri
Atsauces numurs(-i) OEM:
Ražotāji OE numurs
CHAMPION COF100136S
GENERAL MOTORS 9111019
RENAULT 7700107905
RENAULT 7700110796
RENAULT 7700272523
RENAULT 7700272902
RENAULT 7700272903
RENAULT 7700272982
RENAULT 7700274177
RENAULT 7700734957
RENAULT 7700854776
RENAULT 7700856114
RENAULT 7700866099
RENAULT 7700873583
RENAULT 7700873603
RENAULT 7702144083
RENAULT 8200033408
RENAULT 8983601900
Arī tālāk minētās preces ir piemērotas norādītajam OE numuram:
Eļļas filtrs ražotāji
MANN-FILTER W 75/3
BOSCH 0 451 103 235
BOSCH 0 451 103 336
PURFLUX LS932
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1315020
HENGST FILTER H11W02
MAGNETI MARELLI 152071758726
MAGNETI MARELLI 152071760808
FEBI BILSTEIN 27155
MAPCO 61218
SWAG 60 92 7155
JAPANPARTS FO-595S
JAPANPARTS FO-891S
JAPANPARTS FO-990S
VAICO V46-0083
MAHLE ORIGINAL OC 467
TOPRAN 207 027
BLUE PRINT ADC42115
COOPERSFIAAM FILTERS FT5409
COOPERSFIAAM FILTERS FT5902
VALEO 586001
JC PREMIUM B15020PR
UFI 23.194.00
UFI 23.418.00
UFI 23.424.00
BOSCH 0 451 103 233
KNECHT OC 467
NIPPARTS J1315020
CHAMPION F136/606
CHAMPION F103/606
COOPERSFIAAM FILTERS FT6129
CHAMPION COF100136S
SOFIMA S 3418 R
SOFIMA S 3424 R
KAMOKA F100301
PURFLUX LS218
PURFLUX LS571
MAHLE ORIGINAL OC 309
ASHIKA 10-05-595
ASHIKA 10-09-990
OPTIMAL FO-00271
ASHIKA 10-08-891
MEAT & DORIA 15056
HOFFER 15056
JP GROUP 1218505700
KOLBENSCHMIDT 50013504
ALCO FILTER SP-946
ALCO FILTER SP-1039
PROFIT 1540-0309
MEYLE 16-14 322 0000
KRAFT 1705161
AUTOMEGA 180042110
MAXGEAR 26-0102
MAXGEAR 26-0677
DT 6.24210
MASTER-SPORT 75/3-MG-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT 75/3-OF-PCS-MS
DENCKERMANN A210009
ACKOJA A38-0507
FRIGAIR CT09.703
CLEAN FILTER DO 832
CLEAN FILTER DO1800
MECAFILTER ELH4391
MULLER FILTER FO100
AMC Filter MO-441
FRAM PH11774
FRAM PH5796
FRAM PH5911
WIX FILTERS WL7254
FILTRON OP 643/3
DJ PARTS FL1192
KAVO PARTS KSK-6502
Ieteicamās alternatīvas
Klientu atsauksmes par CHAMPION Eļļas filtrs COF100136S
Atsauksme par šo preci vēl nav pievienota. Esiet pirmais - uzrakstiet atsauksmi un izsakiet savu viedokli par pirkumu citiem klientiem
Rakstīt komentāru
5 Atsauksmes Eļļas filtrs 5010874962033
(0)
4 Atsauksmes Eļļas filtrs 5010874962033
(0)
3 Atsauksmes Eļļas filtrs 5010874962033
(0)
2 Atsauksmes Eļļas filtrs 5010874962033
(0)
1 Atsauksmes Eļļas filtrs 5010874962033
(0)