BOSAL no 258-038: jūsu izvēlētā transportlīdzekļa
Auto rezerves daļas katalogā:
  • Aizdedzes un kvēlsveču sistēma
  • Amortizatori / balstiekārtas atsperes / lāgu atsperes
  • Apgaismojums
  • Apsilde / ventilācija
  • Blīves un blīvgredzeni
  • Bremžu sistēma
  • Caurules un šļūtenes
  • Degvielas sistēma
  • Dzinēja dzesēšanas sistēma
  • Dzinējs
  • Elektroiekārta
  • Eļļas un šķidrumi
  • Filtrs
  • Gaisa kondicionēšanas sistēma
  • Gultņi
  • Izplūdes gāzu sistēma
  • Kardānvārpstas un diferenciāļi
  • Logu tīrītaju sistēma
  • Piedziņas vārpstas šarnīrs / piedziņas vārpstas
  • Piekabes aprīkojums / -komplektējošās daļas
  • Piekare, sviras
  • Remonta komplekti
  • Sajūgs / -uzkares daļas
  • Salona komforta aksesuāri
  • Sensori, releji, vadības bloki
  • Siksnas, ķēdes, rullīši
  • Stūres mehānisms
  • Transmisija
  • Virsbūves daļas, lukturi, logi
Top Montāžas komplekts, izplūdes gāzu sistēma ražotājs
BOSAL Montāžas komplekts, izplūdes gāzu sistēma pirkt lēti pie Rexbo
Uzgrieznis, Izplūdes kolektors BOSAL 3351642580380 interneta veikals

BOSAL Uzgrieznis, Izplūdes kolektors
Artikula numurs: 258-038

Uzgrieznis, Izplūdes kolektors 3351642580380: reitings
Atsauksmes (0)
  • Vītnes izmērs: M8
  • DIN/ISO: DIN 267 Cu
  • Stav: Jauns
0,54 € Ietaupi: 15%
0,46 €
iesk. 21% PVN,
Piegāde
Ir noliktavā
- +
Pievienot grozam
Facebook
  • Cita informācija
  • Ražotāji: BOSAL
  • Veids: Uzgrieznis, Izplūdes kolektors
  • EAN: 3351642580380
BOSAL 3351642580380

BOSAL Uzgrieznis, Izplūdes kolektors 3351642580380 ir piemērots šādiem transportlīdzekļiem:

OEM numuri
Atsauces numurs(-i) OEM:
Ražotāji OE numurs
ALFA ROMEO 16100821
AUDI N0221484
AUDI N90886601
AUDI N91130801
BMW 07119904295
BMW 07119906089
BMW 07143413174
BMW 11621711954
BMW 11621744323
BMW 18201723432
BMW 18307620549
BMW 51111835625
BMW 88100030554
CHRYSLER 4682810
CITROËN 034122
CITROËN 171817
CITROËN 6935A5
CITROËN 693635
CITROËN 7903032017
DAEWOO 11082413
DAIHATSU 9411040800
DAIHATSU 9418040800
DAIHATSU 9418110800
DAIHATSU 9418560800
FIAT 12164721
FIAT 140600011
FIAT 14060011
FIAT 14060029
FIAT 14061611
FIAT 14075811
FIAT 14075821
FIAT 14085521
FIAT 14119319
FIAT 1903233003
FIAT 55192175
FIAT 71746811
FORD 6704665
HONDA 90110679003
HONDA 90115659000
HONDA 90115659003
HONDA 90115SB2000
HONDA 90115SB2003
HONDA 90115SH3J30
HONDA 90117SB2000
HONDA 90212671005
HONDA 9405008080
HYUNDAI 1327008001
HYUNDAI 2823522110
ISUZU 94009467
LADA 21081203019
Arī tālāk minētās preces ir piemērotas norādītajam OE numuram:
Uzgrieznis, Izplūdes kolektors ražotāji
BOSAL 258-008
BOSAL 258-028
BOSAL 258-038
BOSAL 258-047
FEBI BILSTEIN 03687
VAICO V20-0835
VAICO V20-0839
BOSAL 258-338
VAICO V40-0873
VAICO V20-1456
ELRING 247.130
SWAG 20 90 3687
AUTOMEGA 110157410
ERNST 430036
WALKER 80773
WALKER 83318
DT 2.12120
WALKER 80658
FA1 988-0801.10
FA1 988-0801.100
FA1 988-0804.10
Ieteicamās alternatīvas
Klientu atsauksmes par BOSAL Uzgrieznis, Izplūdes kolektors 258-038
Atsauksme par šo preci vēl nav pievienota. Esiet pirmais - uzrakstiet atsauksmi un izsakiet savu viedokli par pirkumu citiem klientiem
Rakstīt komentāru
5 Atsauksmes Uzgrieznis, Izplūdes kolektors 3351642580380
(0)
4 Atsauksmes Uzgrieznis, Izplūdes kolektors 3351642580380
(0)
3 Atsauksmes Uzgrieznis, Izplūdes kolektors 3351642580380
(0)
2 Atsauksmes Uzgrieznis, Izplūdes kolektors 3351642580380
(0)
1 Atsauksmes Uzgrieznis, Izplūdes kolektors 3351642580380
(0)